Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

50 Cent Bulletproof g unit edition - HELP


lachimalaif

Recommended Posts

Hledal jsem tu na foru a našel jsem jen odkud se tato hra dá stahnout, takže jestli už je o tady tak fakt sry!!!

Právě jsem v misi: Morgue

Už jsem udělal úkoly:

-Find locker 13B

-Check out the Autopsy Room

-Search Vasquez´s body on the table.

Ale zasekl jsem se u: FIND EDUARDO´S CASE FILE. a vůbec netušim co mam dělat. Všechny už jsem vyvraždil a všechno rozmlátil a teď tu jen chodím jak vocas a newim co mám dělat???

Tak pls pomozte kdo víte ať už můžu:psp::psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis jit zpet k tomu telu co lezelo uprostred velke mistnosti - na minimape by si tam mel mit nak 50Cent. A das myslim kolecko nebo krizek... :) - jestli to je teda ta mise , jestli ne popis ji co tam delas a kde jsi ( ja to dohral cely a je to super...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je tam nějaký tělo na stole už jsem k němu přišel zmáčk kolečko něco se stalo tak sem šel splnit další úkoly ale teď to píše že mam ještě najít ten EDUARDO´S CASE FILE a já nevim co to je nebo kde to hledat už sem to tam celý prolez 100krát. Ta mrtvola už nic nedělá vedle je ten znak pro odchod do dalšího levelu (čtvereček 50 cent) ten je nefunkční, všichni jsou mrtví a já newim co dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu