Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s 3.71M33-2


Stinky

Recommended Posts

nn to na xmb žere akorat baterku

Edit:Ale takže tim to asi nebude,takže zkus napsat např.rix,anonymousovi atd. prtože jak je vidět nechci jako nic řikat jsem llamer ale Han asi taky není něakej zázrak

sam rikas ze jsi lamer, nerikej to o me, vubec me neznas.

nastaveni 333 v xmb ti vice zere baterii, ale nacita se ti vse rychleji.

flashnoval jsem mu psp, vse jsem mu vysvetlil, jen tento problem jsem nevyresil (napsal o nem az ted), tobe se to zda lamerske? kazdy se chybama ucime (ovsem tohle nebyla ma chyba). ;) poradil jsem uz hodne lidem(hodne = kolem 280 lidem po icq), mam nejaky ty zkusenosti, takze si nech ty svoje kecy ;)

navrhuji ti upgrade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja o tobě nëřikal že jsi lammer jen jsem řekl že nejsi něakej zázrak pravda neznám tě ale jako nemusíš mi hned nadávat sry za zbytečnou reakci

Edit:a byt tebou nechám si to psp ještě updatovat na 3.90 M33-2 hele newim jak je to s tim ahnem ale zeptal bych se h na to nbo tu někomu napiš,nebo přijd na psp sraz(praha) někde ej tu topic a tam ti to už udělaj jen se musis s nekym domluvit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja o tobě nëřikal že jsi lammer jen jsem řekl že nejsi něakej zázrak pravda neznám tě ale jako nemusíš mi hned nadávat sry za zbytečnou reakci

tak tady je ma zbytecna reakce: nemam rad kdyz o me nekdo takto lze, nemam rad kdyz moji praci nekdo kritizuje... :?

a ten tvuj zazrak: par lidi mi uz reklo ze jsem hotovy zazrak :) (fakt), jen tak namatkou si vzpominam na nekolikahodinove pomahani s flashem, pomoc s kartou uzivateli Samor+Alex (na icq) a jeste mi to rekl nejaky clovek kteremu bylo asi 28 let, rekl ze by me chtel za syna xD (resili jsme po SKYPE flash)

pochopte tuto reakci, nenecham se zahambovat nekym kdo tu ma 166 postu a je mu 12 let...

Jo a o updatu jsem mu davno rekl, jen tedka nema cas (i kdyz je to minutova zalezitost :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu