Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Army Of Two


tatman17

Recommended Posts

a je to tezky na tu nejtezsi uroven ?? podle me, kdyz budu hrat s kamosem, tak to bude hracka...

právě že to lehký...(oproti gears of war-tam to vobčas fakt nešlo xD )

no to já nevim u gear of war jsem poznal že když hraješ s kámošem tak je to těžší než to hraješ s počítačem...(u aot jsem to moc nepoznal-neměl jse možnost hrát na jednoho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Potreboval bych radu ohledne achievementu. Tedka sem to dohral na nejtezsi obtiznost a v posledni misi vubec neni (spoiler) boj s Daltonem. Proste Rios vezme raketomet a sejme ho i s helikopterou. Pritom tam ma bejt achievement za sejmuti Daltona do 40s a za zabiti headshotem upravenym Coltem! Jak se do toho boje vubec dostanu a kde sou mise 7 a 8??? Ty mam achievementech udelat na profika, ale nikde sem je nenasel:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Cus prosim potreboval bych poradit ...

Hraju AoT single player a nevim jak mam davat prikazi tomu spolubojovnkoj...

jestli to jde dat mu prikaz bez tam a kryj me (proste mu dat rozkaz at jde tam ) a nebo mu urcit cile kam ma strilet diky za odpoved :D ... jinak dobra hra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu