Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MORTAL KOMBAT


QWER

Recommended Posts

no hraju to, ripnul jsem to a vymazal vsechny videoklipy a stejne sem to dal na cso..a hra celkove nic moc, zlatej Tekken
Tak tak ani mna to nejak neohurilo Tekken je a asi aj bude najlepsia bojovka na PSP. ;)

Ani jedno se mi moc nelibi a Tekken nnnooo...... radsi nebudu rikat co ,ale kdyby tak byl Soulblade na Psp ,to by bylo neco........ :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekken je prave bojovka a mlatocka nic vic..mk ma hodne modu a fatalit...namortal teken nebude mitnikdy

Tady je nekdo Mortal Kombat fanatik. Ale Tekken se mi zda fakt lepsi. Dohral nekdo z vas V Tekkenu Dojo az do zaverecnych titulku? Ke konci uz je to docela tezky ale dohral sem to. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekken je dobra bojovka...ale firt jen bouchani atd...chce to nakou magii a kouzla =)

tak to plne souhlasim, magie a kouzla musi byt....potom to je o nicem jinym.....a klidne bych postavam dal naky k nim specificky zbrane, ne jen noze jako v mortalu (skoro porad samy)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MK je nejlepší bojovka a narozdíl od tekkena má dobrej příběh a nehomosexuální charactery) už jsem arcadu dohrál za všechny postavy i konquest se sujinkem a otevřel všechny hroby v kryptě..mimochodem nechcete si někdo dát duel po netu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MK je nejlepší bojovka a narozdíl od tekkena má dobrej příběh a nehomosexuální charactery) už jsem arcadu dohrál za všechny postavy i konquest se sujinkem a otevřel všechny hroby v kryptě..mimochodem nechcete si někdo dát duel po netu?
a nechceš mi třeba někam hodit svůj save? :oops:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE
MK je nejlepší bojovka a narozdíl od tekkena má dobrej příběh a nehomosexuální charactery) už jsem arcadu dohrál za všechny postavy i konquest se sujinkem a otevřel všechny hroby v kryptě..mimochodem nechcete si někdo dát duel po netu?

konecne parat mortalu =) nekdy dame po wifi duel...jinak skodaze nejdou po netu starsi dily na pc :D ve 3ce a 4ce mam nahrany pres 1000her s brachou a bratrancem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj na mortal kombatu jsem si vypěstoval závislost už v dětství prvním spuštěním mortal kombat 1 a táhne se to do ted:) znal jsem nazpamět všechny komba a kouzla všech postav z MK1, MK2, MK3, MK: Trilogy a MK4:)) nikdo mě zatím v duelech neporazil protože jsem byl do toho totální magor..)) MK2 jsem ale nedohrál protože se mi nepovedlo porazit Shao Kahna..byl jsem na to asi ještě mladej:)) hele přece můžem hrát po netu proti sobě přes nějakej ten prográmek ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE

jj taky znam vsechny spelly naspamet :D raiden teleport : up , down xDD ja 2ku dohral ale je to fakt tezky...shaokahn jednou bouchne kladivem do palice a mas pulku healtu v prd*li =) bohuzel 4ka nejde po netu hrat ...ale na tom psp by sme mohli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu