Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi problem


Alexander255

Otázka

zdrarec lidi..mam problem..Koupil jsem si wifinu..,nainstaloval a spustil ale bohužel mi nejde připojit psp?co mam udělat aby to fungovalo?pokud je tu někde manual.tak prosím o odkaz.nevým si vůbec rady..dík za odpověd.:cry:

index.php

_______________________

PSP slim&lite piano black fw 3.90 M33-2 + Memory Stick Pro Duo 8GB + ISO hry:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Napiš typ routeru a co si kam nastavil,to ze ti koliduje s jinou IP adresou v siti znamena ze byla ta sama adresa pridelena treba sitovce tveho PC, nebo ma tvuj router stejnou IP adresu jako tvuj modem, coz je vlastne taky router.

Sorry nepisu s diakritikou pac pisu na klavesnici nota s vybledlejma pismenkama.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mi tu nastal ještě jeden problem..už se nemužu vvůbec připojit na internet..něco jsem musel blbě nastavit.a ted jsem v háji...až to zprovozním tak se ozvu ted není možnost..

Jinak se jedná o nastavení ip adresi..router nemam.

Nastavoval jsem vše podle ttohodle topiku.

http://psp.games4you.cz/showthread.php?t=20627

+ mam klasickej modem web star přes kabelovku.Router nevedu..je to vůbec zapotřebý??

vše jsem udělal stejně krom tí ip adresi..

kde jsem udělal chybu...každá rada dobrá z pozdravi mega lama.:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu