Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.00-3.01-Dumper-and-Decrypter-Hacks-Exploi- Co to je ?


Pizzadox

Recommended Posts

haha ten prekladac to pohrbil :D :D vtipnejsi text jsem jeste necetl. Jinak kdy tak tipujete novy fw do devhooku ? :D

jojo prekladace sou nejvic na nic..hele cekuj co vyleze z prekladace, kdyz tam das tuhle vetu:

show me you funny big dick you crazy nigga which has a one foot smaller

a preklad:

ukaž mi vašeho zábavného velkého čmuchala vy šílený nigga který máte jednu stopu menší

:D:D

nebo tohle..:

whats up negr? you want to suck my balls? you cant, because they are too big for your ass

a preklad:

co nahoru černoška? vy chcete sát mé koule? vy nemůže protože oni jsou příliš velcí pro vašeho osla

fakt ze nejlepsi... :) :D :lol:

btw sry za ot...ale musel sem to sem napsat :D je to vtipny jako sony se svejma fw..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to sony lituju vypusti dlouho ocekavany fw a hned dalsi den je skoro objeven exploit :lol: no ale ja asi pujdu na 3.0 a uvidim jak se to vyvine...
ja bych nerek, ze exploit byl objeven zrovna kdyz fw vysel...exploit byl uz nalezen urcite drive, jen se cekalo az fw 3.x vyjde, aby byl hned nahackovan..

jj pokud by Sony zjistila že je tam díra v systému dřív než vyšla 3.xx tak by to opravily tak by trojka mohla být potom nedobytná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to sony lituju vypusti dlouho ocekavany fw a hned dalsi den je skoro objeven exploit :lol: no ale ja asi pujdu na 3.0 a uvidim jak se to vyvine...
ja bych nerek, ze exploit byl objeven zrovna kdyz fw vysel...exploit byl uz nalezen urcite drive, jen se cekalo az fw 3.x vyjde, aby byl hned nahackovan..

jj pokud by Sony zjistila že je tam díra v systému dřív než vyšla 3.xx tak by to opravily tak by trojka mohla být potom nedobytná....

Jo, to by bylo dobre fikany :). Pokud to tak je, tak je mi dvakrat lito, ze ta 3.00 neni pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli malo hledam ale nikde jsem se tu nedoct co ta verze 3.0 prinasi noveho, jestli ma cenu na ni prechazet. Co jsem se docetl na ANG strankach tak mi prijde ze nic zasadniho. Cekal jsem ze vice rozvinou internetovy sluzby, treba streamovani videa nebo zvuku na radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu