Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CXMB 3.0 (Custom XMB plugin) pro 3.71/3.90 M33


Wolf.cz

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

rozhodně doporučuju stáhnout stojí to za to

[RELEASE] Llewelyndows AERO PSP 3.90M33 ThemePack_llewelyn_amfuge

snap001.png

snapgames.png

je to jen ctf

Až doposud jsem používal toto schéma, ale ted jsem přešel na 4.01 M33-2 a už mi nefunguje.

Použil jsem i nový plugin CXMB pro 4.01 M33 (Miriam) ale schéma už bohužel nenajede. Nesehnal by prosim někdo toto schéma aby fungovalo na CFW 4.01 M33-2. Díky 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ano půjde. Po přechodu na nový CFW 4.01 M33-2 ale budeš muset použít nový plugin CXMB 3.21 pro 4.01 M33-1/2.

Plugin i schémata najdeš zde:

http://console-forum.net/showthread.php?t=29800

A nejnovější schémata pak zde:

http://www.consolespot.net/psp-themes/

Ale musíš dávat pozor aby to byly schémata pro 4.01 M33-2, jinak by ti nefungovaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Čau, mám takový problém. Mám slim PSP 2000 ceramic white CFW 3.90 m33-3 + Sony 8GB (nejspíš FAKE) a zkoušel jsem CXMB přímo pro tento CWF. Při povolení pluginu (cxmb.prx) v recovery se mi pak normálně v XMB zobrazí možnost v možnostech témat *.ctf témata, ale když nějaký dám aktivovat, tak se PSP normálne restartne, ale když naběhne, tak je v základním (růžovém) skinu. V možnostech témat všechny *.ctf zmizí a při dalším rebootu se mi v recovery plugin již nezovrazuje. Po prohlédnutí rootu zjišťuju, že ve složce cxmb nic není a v seplugins se vsh.txt změnil na nějaký čárky místo cesty k souboru cxmb.prx. Nevíte někdo co s tím, vyzkoušel jsem už mnoho věcí, ale nic. Jinak mi teď vše funguje, kromě tohoto.

Jinak případně tady moje icq: 315-872-316, předem díky za nápady a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu