Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2.80 Downgrader *UPDATE*


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cha chá je to určo fake, ste lamy žádný DG nebude :lol:
:roll: Jediny kto je tu Lama tak si tu ty lebo si upol na trapny FW 3.00 a pokial nevies citat po Anglciky tak sem ani nelez... :roll:
:lol: O ty si dneska jedl vtipnou kaši ne? :lol: Teď si mě uzemnil já už sem teda radši ani nepolezu mezi lampy (jenže já mám díky 3.00 třeba origo vizualice při hudbě né jak vy) :P

ja kdyz poslucham hudbu tak si lcd vvypinam aby mi to zbatecne nezralo baterkuuu....hehe...a taky kdyz to nosim porad v ledvince kolem pasu u zadku tak by mi byla naka vizualizace na hooounooo....ale az prolomi fw3 tak do nej pudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak este sem to tady nevidel...ale ten dg vypada maximalne jednoduse...;)

http://www.youtube.com/watch?v=tsb9bWAeI4k&mode=related&search=

toto je zaruceny fake :) pouziva devhook nejak nebo neco podobnyho..

jako je to mozny nevyznam se v tom.....ale v tom pripade je to docela povedenej fake :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE

to video ja fake to sem pouzil , kdyz z 2.71 chcu jit na 1.5 ale bez restartu ...tak treba misto 2.71 nak zmenil na cislo 2.81 :D ale jen moje uvaha...jinak na qj.net sou naky informace updatli a vypada to ze to je fake ://

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu