Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ripy ISO games


Camel

Otázka

Ahoj, právě se mi kousla ISO hra Burnout Legends, kterou jsem měl staženou v ripu. Rád bych se zeptal, jestli máte podobné zkušenosti, třeba i s jinou gamesou a jestli není lepší tahat vždycky komplet (pokud je k mání). Koukal jsem, že na fóru je každá druhá hra s označení Rip: Update - co to znamená (z anglického aktualizovat - aktualizovaná verze hry?)? Jaké Ripy stáhnout bez obav a které raději ne? Předpokládám, že všechny ripy jsou odzkoušené, ale ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Koukal jsem, že na fóru je každá druhá hra s označení Rip: Update - co to znamená (z anglického aktualizovat - aktualizovaná verze hry?)? Jaké Ripy stáhnout bez obav a které raději ne? Předpokládám, že všechny ripy jsou odzkoušené, ale ...

To znamená, že je oripovaný update.... a k tomu seknutí burnout.. skus stáhnout jinou verzi.. todle se mi stalo s flatoutem a potom sem stáhl o 2 MB vetší verzi a vše jelo v pořádku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
muaíš si ten rip hodit do hra.iso a ty ji myslim ted mas v hra.cso no najdi si neakej konvertor ahod to do toho iso pak by se hra nemela sekat a jdou potom všchny

Hra samozřejmě byla zkonvertovaná na formát ISO a byla ve složce ms0:/ ISO / a přesto se kousla, tím to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu