Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (11/2006)


gemi

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no do pí*e tyhlety kkti mě už silně se*ou!!!! sice nejsem admin tohohle fóra, ale vytáčí mě to. V tomhle threadu je to sice víceméně jedno, ale díky těmhletěm ,, příspěvkářům s kšiltovkama" se forum stáva čím dál nepřehlednější!!! Sám jsem potřeboval najít návod a hledal jsem ho půl hodiny díky příspěvkům typu ,, Jo, díky. Jinak jak se máš?" nebo ,, OK". No to bych střílel tyhle lidi, nebo jim urvat koule, to by stačilo možná !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...V tomhle threadu je to sice víceméně jedno...

Jak to myslíš, člověče?! :roll: :)

...nebo jim urvat koule, to by stačilo možná !!!!

Ano, to by mohlo zabrat, máš nápad jak to realizovat přes Internet?

myslel to asi tak že stejnak až vyjde nové číslo tak se udělá new topic, tagže teď už je to jedno, ale tak jako žlutý karty do začátku bych jim dal :wink: sry za OT jinak jak to vypada s tim číslem?Už bude? :) :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to will: lol, vyznělo to asi tak,jako že pspgamer mag je zbytečnej, ale myslel jsem to v tom smyslu, že tady se stejně člověk nic moc nedozví, oproti třeba threadům v tutorial sekci .-))) nebylo to nic ve zlým
já to nebral ve zlým :D ....jen jsem řekl že není dané datum kdy vyjdeme.......vše je napsané, jen chybí někdo kdo dodělá grafiku.........a rozhodně oba časopisi nejsou zbytečnou věcí..... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to will: lol, vyznělo to asi tak,jako že pspgamer mag je zbytečnej, ale myslel jsem to v tom smyslu, že tady se stejně člověk nic moc nedozví, oproti třeba threadům v tutorial sekci .-))) nebylo to nic ve zlým
já to nebral ve zlým :D ....jen jsem řekl že není dané datum kdy vyjdeme.......vše je napsané, jen chybí někdo kdo dodělá grafiku.........a rozhodně oba časopisi nejsou zbytečnou věcí..... :)

No, pokud mě má skromná paměť neklame, tak mi jistý redaktor, shodou okolností s přezdívkou will, slíbil zbrusu nový golf. Pokud je tedy vše napsané, jak to, že to ještě nemám? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to will: lol, vyznělo to asi tak,jako že pspgamer mag je zbytečnej, ale myslel jsem to v tom smyslu, že tady se stejně člověk nic moc nedozví, oproti třeba threadům v tutorial sekci .-))) nebylo to nic ve zlým
já to nebral ve zlým :D ....jen jsem řekl že není dané datum kdy vyjdeme.......vše je napsané, jen chybí někdo kdo dodělá grafiku.........a rozhodně oba časopisi nejsou zbytečnou věcí..... :)

No, pokud mě má skromná paměť neklame, tak mi jistý redaktor, shodou okolností s přezdívkou will, slíbil zbrusu nový golf. Pokud je tedy vše napsané, jak to, že to ještě nemám? :wink:

pozor.....měl jsem na mysli vánoční čísllo........golf je rozepsanej, ale nemám kam chvátat páč ještě nevyšlo poslední numero.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to will: lol, vyznělo to asi tak,jako že pspgamer mag je zbytečnej, ale myslel jsem to v tom smyslu, že tady se stejně člověk nic moc nedozví, oproti třeba threadům v tutorial sekci .-))) nebylo to nic ve zlým
já to nebral ve zlým :D ....jen jsem řekl že není dané datum kdy vyjdeme.......vše je napsané, jen chybí někdo kdo dodělá grafiku.........a rozhodně oba časopisi nejsou zbytečnou věcí..... :)

No, pokud mě má skromná paměť neklame, tak mi jistý redaktor, shodou okolností s přezdívkou will, slíbil zbrusu nový golf. Pokud je tedy vše napsané, jak to, že to ještě nemám? :wink:

pozor.....měl jsem na mysli vánoční čísllo........golf je rozepsanej, ale nemám kam chvátat páč ještě nevyšlo poslední numero.....
Lol teď to ale vypadá že se nám "Sex expert" fláká :lol: omluvte tenhle stupidní příspěvek ale nemohl sem si ho odpustit :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to will: lol, vyznělo to asi tak,jako že pspgamer mag je zbytečnej, ale myslel jsem to v tom smyslu, že tady se stejně člověk nic moc nedozví, oproti třeba threadům v tutorial sekci .-))) nebylo to nic ve zlým
já to nebral ve zlým :D ....jen jsem řekl že není dané datum kdy vyjdeme.......vše je napsané, jen chybí někdo kdo dodělá grafiku.........a rozhodně oba časopisi nejsou zbytečnou věcí..... :)

No, pokud mě má skromná paměť neklame, tak mi jistý redaktor, shodou okolností s přezdívkou will, slíbil zbrusu nový golf. Pokud je tedy vše napsané, jak to, že to ještě nemám? :wink:

pozor.....měl jsem na mysli vánoční čísllo........golf je rozepsanej, ale nemám kam chvátat páč ještě nevyšlo poslední numero.....

Ájé, tady někdo nechodí do redakce a neví, že jsme se domluvili na multičísle. Budu Vás muset vytahat za ouško, bratře plukovníku! :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No musim rict, ze sem byl teda dost prekvapen. Ocekaval sem nejakou takovou tu typyckou scheisku co je jich po netu asi milion, kdyby to bylo zahranicni, tak to snad ani nestahuju, ale opak byl pravdou. Grafika sice ma sve mouchy, a pak treba v uvodniku je cely jeden odstavec jedna veta(!!!) a nektere slohove prostredky pusobi dost krecovite(napriklad takove to ptani se a odpovidani si v clanku pusobi dost neprirozene) ale celkovy dojem je nad ocekavani velmi dobry, kvalita casopisu me nadchla! Nemyslim si sice, ze je treba vhodne tady pak na foru masturbovat nad tim, jak je uroven redaktoru skvela(myslim ze neco v tom smyslu rikal gemi) ale stejne se mi to tak libi, ze bych se rad zucastnil. Mam napad na samostatnou rubriku, ale prozatim je zbytecne to tady rozvadet, nevim totiz, jestli k tomu vubec budu mit vybaveni. Pokud ano, koncem mesice zacnu s praci a nekdy predam vzorovy clanek. To, co delate je moc pekne, jen tak dal!

hned sem si vsim a uz stahuju

Tenhle clovek ma prosim pekne v podpisu napsano "NO SPAM" Bylo by skvele, kdyby mohl nejaky mod tyto prispevky promazat, radne varovat hrisniky (je to poruseni pravidel, ne?) a nepoucitelnym pokud mozno udelil nejake tresty. Snesly by to vsechny thready, ale stacilo by to u tech, ve kterych se clovek neco dozvi, aby se nemusel za kazdou informaci prodirat haldou spamu. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a pak treba v uvodniku je cely jeden odstavec jedna veta...

A?

a nektere slohove prostredky pusobi dost krecovite(napriklad takove to ptani se a odpovidani si v clanku pusobi dost neprirozene)

Můžeš být konkrétnější? Ona třeba DammLoreho Mrtvá nevěsta je na platformě "sám se zeptám - sám si odpovím" založená:-)

Nemyslim si sice, ze je treba vhodne tady pak na foru masturbovat nad tim, jak je uroven redaktoru skvela

Máš-li tým lidí, které potřebuješ motivovat k určitým výkonům, musíš jim buď dobře zaplatit, nebo využít jiných prostředků. Zmiňovaná veřejná masturbace je jednou z cest, jak udržet akceschopnou redakci pohromadě a nesáhnout při tom do kapsy.

Osobně jsem ochoten pracovat pouze za podmínky, že dostanu dobře zaplaceno nebo že si mojí práce někdo váží.

...ale stejne se mi to tak libi, ze bych se rad zucastnil.

Budeme jenom rádi.

Mam napad na samostatnou rubriku, ale prozatim je zbytecne to tady rozvadet, nevim totiz, jestli k tomu vubec budu mit vybaveni. Pokud ano, koncem mesice zacnu s praci a nekdy predam vzorovy clanek.

To je více než potěšující a po všech těch "dělátetoblbjevolové" chytrácích bez invence dokonce osvěžující změna! Nelíbí se mi na tom jediné, a to slůvko "někdy". To je totiž většinou synonymem "nikdy".

To, co delate je moc pekne, jen tak dal!

Díky.

hned sem si vsim a uz stahuju

Tenhle clovek ma prosim pekne v podpisu napsano "NO SPAM" Bylo by skvele, kdyby mohl nejaky mod tyto prispevky promazat, radne varovat hrisniky (je to poruseni pravidel, ne?) a nepoucitelnym pokud mozno udelil nejake tresty. Snesly by to vsechny thready, ale stacilo by to u tech, ve kterych se clovek neco dozvi, aby se nemusel za kazdou informaci prodirat haldou spamu. Diky

Tohel se tu řešilo mockrát, mimochodem, ta opatření o kterých píšeš realizujeme, ale není to tak jednoduché, jak si myslíš. Taky jsem tady chtěl zavést vojenský režim, ale je potřeba přihlížet k tomu, že jde o PSP fórum a je tady trošku jiná cílová skupina a kultura obecně, než je tomu na jiných, řekněme konzervativnějších fórech. Tady se prostě vždycky udrží jistá míra anarchismu, ať budeš dělat cokoli. Samozřejmě "vocamcáť pocamcáť".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tady se přidám i já, protože jestli to s těmi otázkami byla narážka na mou "recenzi" Mrtvé nevěsty, pak věz, že mě nenapadnul lepší způsob, jak alespoň jednou za čas vybočit z toho nudného stylu recenzí"je to o tom a tom, je to takové a makové, celkově líbí nebo nelíbí". Byl to jen takový nápad který mě napad a protože náš časák není o tvrdém režimu, ale o zábavě, rozhodl jsem se to realizovat. Já vlastně nejsem žádný recenzent, ani spisovatel. Prostě píšu jen pro zábavu a hlavně pro lidi, kteří by mohli mít rádi totéž co já. Proto se ani tak nevěnuji horkým novinkám ze světa kultury, ale píšu o tom, co mám sám rád a k čemu mám volný přístup. Žhavé novinky jsou všude, ale jsou tu i další dílka, o kterých se moc nemluví, protože nespadají do hlavního proudu komerční popkultiry, nebo jsou už staršího data, což ale neznamená, že by měly být zapomenuty.

Zkrátka, pokud jsi opravdu tak dobrý, že bys mohl zvýšit kvalitu našeho časáku i bez těch našich křečovitých prostředků, pak to dokaž a my tě velmi rádi přivítáme v naší redakci. Třeba se od tebe zase něco nového přiučíme, na což není nikdy pozdě. V každém případě se těšíme na tvou ukázku síly a umu. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tady se přidám i já, protože jestli to s těmi otázkami byla narážka na mou "recenzi" Mrtvé nevěsty, pak věz, že mě nenapadnul lepší způsob, jak alespoň jednou za čas vybočit z toho nudného stylu recenzí"je to o tom a tom, je to takové a makové, celkově líbí nebo nelíbí". Byl to jen takový nápad který mě napad a protože náš časák není o tvrdém režimu, ale o zábavě, rozhodl jsem se to realizovat. Já vlastně nejsem žádný recenzent, ani spisovatel. Prostě píšu jen pro zábavu a hlavně pro lidi, kteří by mohli mít rádi totéž co já. Proto se ani tak nevěnuji horkým novinkám ze světa kultury, ale píšu o tom, co mám sám rád a k čemu mám volný přístup. Žhavé novinky jsou všude, ale jsou tu i další dílka, o kterých se moc nemluví, protože nespadají do hlavního proudu komerční popkultiry, nebo jsou už staršího data, což ale neznamená, že by měly být zapomenuty.

Zkrátka, pokud jsi opravdu tak dobrý, že bys mohl zvýšit kvalitu našeho časáku i bez těch našich křečovitých prostředků, pak to dokaž a my tě velmi rádi přivítáme v naší redakci. Třeba se od tebe zase něco nového přiučíme, na což není nikdy pozdě. V každém případě se těšíme na tvou ukázku síly a umu. :wink:

NE, nebyla to narazka na tvoji recenzi, tvuj pristup se mi mimochodem libi. Myslel sem neco trosku jineho: V nejaky recenzi na kterou mi padlo ocko je pouzitej takovej neprilis dobrej slohovej prostredek " A jaka je grafika? No, grafika je dobra" (neni to tam takhle, tohle je priklad.) To sem myslel. Ale neni to takova tragedie abysme tim tady zaplacali stranku v diskusi.

...a pak treba v uvodniku je cely jeden odstavec jedna veta...

A?

A to se blbe cte a blbe to vypada

Osobně jsem ochoten pracovat pouze za podmínky, že dostanu dobře zaplaceno nebo že si mojí práce někdo váží.

No pak vez, ze ja si tvoji prace vazim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a pak treba v uvodniku je cely jeden odstavec jedna veta...

A?

A to se blbe cte a blbe to vypada

Jest tomu dávno, ještě v dobách, kdy mělo SCORE monopol a v pařanově nebi vládli bozi jménem Ice, Andrew, FFuk a další. Tehdy se páně Anastasov občas rozhodl, že napíše recenzi na hru, aniž by ji v textu zmínil. Nebo se rozhodl, že napíše větu přes půl stránky. Podobných mistrovských kousků uměl Mamoulian (jeho alter ego) vykouzlit nesčetně. Vůbec nechci hodnotit jeho osobnostní rysy nebo literární kvalitu těchto počinů, jedno je ale neoddiskutovatelné: jeho články uměly zaujmout a pobavit. To, že se člověk v půlstránkové větě ztratil, o tom žádná. Ale mám ji v paměti už přes deset let. Tímto chci říct jediné - není důležité používat za každou cenu uhlazený styl, PSPgamer rozhodně není konzervativním médiem, volíme zkrátka prostředky vzhledem k cílové skupině. Jistě, mohl jsem danou větu rozdělit na tři, to bys ji ovšem jen tak přeletěl a spokojeně zapomenul. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jest tomu dávno, ještě v dobách, kdy mělo SCORE monopol a v pařanově nebi vládli bozi jménem Ice, Andrew, FFuk a další. Tehdy se páně Anastasov občas rozhodl, že napíše recenzi na hru, aniž by ji v textu zmínil. Nebo se rozhodl, že napíše větu přes půl stránky. Podobných mistrovských kousků uměl Mamoulian (jeho alter ego) vykouzlit nesčetně. Vůbec nechci hodnotit jeho osobnostní rysy nebo literární kvalitu těchto počinů, jedno je ale neoddiskutovatelné: jeho články uměly zaujmout a pobavit. To, že se člověk v půlstránkové větě ztratil, o tom žádná. Ale mám ji v paměti už přes deset let. Tímto chci říct jediné - není důležité používat za každou cenu uhlazený styl, PSPgamer rozhodně není konzervativním médiem, volíme zkrátka prostředky vzhledem k cílové skupině. Jistě, mohl jsem danou větu rozdělit na tři, to bys ji ovšem jen tak přeletěl a spokojeně zapomenul. :wink:

No, ono ale zaujmout za kazdou cenu neni uplne vono...Anstasova si pamatuju jako slizkeho parazita na cizi prostituci, Ice jako cloveka, ktery se v rozhovoru pro LEVEL ukazal jako absolutni idiot (Rikal o Rybkovi, ze je panic) a fuxoft me nedavno oslnil tim, jak pitome se dokaze chovat a ze patri do skupiny uzivatelu internetu, kteri se ze vseho nejvic snazi sobe i vsem ostatnim dokazat, jak je chytrej a skvelej a ze ostatni sou uplne blby, coz dokazal stupidnim clankem namirenym proti JXD. Musim rict, ze v necem mas ale pravdu. Vsechny tri si je dobre pamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Osobně jsem ochoten pracovat pouze za podmínky, že dostanu dobře zaplaceno nebo že si mojí práce někdo váží.
To ja sem jeste ochoten pracovat kdyz me ta prace bavi. Tim narazim na to, ze jak ste si urcite nikdo ani nevsim sem vcera dodelal novej casopis, zaplaceno sem za to samozrejme nedostal, bohuzel to nikdo ani neocenil, teda az na shadowa, ale stejne me to bavilo. Jelikoz na mem blogu je hlasovani o dalsim dile nerozhodne ( nula ku nule), nejspis se teda zadnej konat nebude a tak jestli mate zajem az me zase nekdy chytne tvoriva vam muzu poslat nejakou recenzi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu