Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Screen z LocoRoco


H4nys

Recommended Posts

Guest PAINkillerCZE

to je koreeeeeeeen skopci screen a chlubi se nam stim :D no screeny ze hry neudelas musis na to mit nakej program...a jestli nakej takovej je kterej umi napsat do roho sony .... atd tak nam ten program posli a my se ti omluvime,jestli to bude pravda :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se vám do toho motat a zbytečně se hádat, ale víš, co si myslím já? Že je to obrázek vytaženej z nějakýho EBOOT.PBP nebo savu ze hry (ať už dema, nebo z ISO).

Jsou dva důvody, proč si to myslím:

1. jestli jsi to dělal přes Devhook, tak ten to ukládá ve formátu *.bmp (ale budiž, dejme tomu, že jsi to kvůli velikosti upravil)

2. byla by asi docela velká náhoda, kdybys obrázek pojmenoval zrovna tak, jak jsi ho pojmenoval - PIC1.PNG, přesně takovej název mají obrázky v EBOOT.PBP nebo v savech her (někdy jsou přímo v EBOOT.PBP, někdy se povalují jen ve složce savu hry).

Neříkám, že lžeš, ale přijde mi to jako docela velká náhoda :) .

Nic ve zlým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak nekdo zkuste zapnout hru a ve hre dejte select timto udelate screen...pak jen napojte PSP k PC ..najedte do dlozky PSP a tam SaveData potom tam budete mit slozku UCUS98663_ScreenShot...tak mi rekni co mam vyfotit..2Jajar..sem nepochopil co si myslis jestli mi veris a nebo jestli si myslis ze to mam z netu...lol..dilinacci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze je to tak : pokud fotite pres hru (ne pres devhook) tak si to po vas vyzada abyste vybrali slot na pametovce (jako ze se to ulozi jakobyste ukladali save game) , ulozi se to jako PIC1.PNG ale nepripsalo to ten text ... kde je chyba ?

2PainKillerCZE chci slyset omluvu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jeste nespadl na takovou uroven,abych hral takovou kravinu pro deticky ...jinak nechapu proc me fakujes na icq a nadavas mi ...divnej to chlapec :D

Jde videt ze jsi jen hloupej pubertou postizenej clovek ktery se snizuje na jednoduche shazovani takovych skvostu jako je Loco roco. Zahrej si to a zmenis nazor a mimochodem v Loco roco se fakt foti selectem a vsechny fotky se ukladaji v png na pametovku do savegame. Ja sam jsem tak fotil to sovu kterou jsem mel v podpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu