Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ahoj delam vse podle vaseho navodu , ale kdyz dam Test Connection napisou mi tohle : The attempt to obtain an Ip adress timed out.

PROSIM pomoc:cry::cry::cry::cry:

Mam presne ten isty problem ... Mam internet od chella, modem - no moc sa v tom nevyznam .. Pomoc prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mam presne ten isty problem ... Mam internet od chella, modem - no moc sa v tom nevyznam .. Pomoc prosim

Chlape a když přepojíš tan kabel od modemu upc z PC do PS3 vypínáš ten router z napájení že jo. Abys tomu rozumněl ta mrcha (UPC modem) si pamatuje MAC adresu posledně připojeného zařízení a dokud mu nevypneš napájení tak jí nepustí, nestačí ho vypnout tlačítkem, musí se odpojit od zdroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz to tam zapojim udelam vše podle tohodle a dam ten test tak my to ukaze u ip adresy failed co mam delat? dik

To je asi jako když zavolam automechanikovi a řeknu: Hele kámo sedím v tom, držím opratě a nejede to, myslíš že ta mula chlastá benzín?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ja vypojim kabel z modemu za pojim ho do ps3 potom udelam to co je napsany tady v tom navodu a když najedu na ten test ty my tam ukaže ip adres a vedle toho failed a dal už to nejde a pak se tam este ukaže že u ip adresy vypršel čas bo tak něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je modem přímo od UPC, ještě jednou ti zopakuji postup, vypneš tohle zařízení z napájení, je jedno zda vyndáš adaptér z 220V nebo vypojíš ten kulatý Jack na modemu. Přepojíš si kabel z PC do PS3, zapneš napájení a počkáš až ti budou svítit kontrolky na modemu tak jak mají. Pustíš si nastavení připojení k síti v PS3 projdeš wired/ automatic a na konci dáš test.

p.s. smaž tu fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je modem přímo od UPC, ještě jednou ti zopakuji postup, vypneš tohle zařízení z napájení, je jedno zda vyndáš adaptér z 220V nebo vypojíč ten kulatý Jack na modemu. Přepojíš si kabel z PC do PS3, zapneš napájení a počkáš až ti budou svítit kontrolky na modemu tak jak mají. Pustíš si nastavení připojení k síti v PS3 projdeš wired/ automatic a na konci dáš test.

p.s. smaž tu fotku.

Nemám sice aktuální info, jak je to u UPC teď, ale nemůže být problém v tom, že modem od UPC je přímo vázanej na konkrétní MAC adresu?

Když jsem nějakej ten pátek zpátky řešil připojení UPC u kámoše, technik mu modem připojil k PC a v modemu natvrdo nastavil MAC adresu toho PC, takže když tam pak připojil jiné zařízení, tak to prostě modem neakceptoval. Takže se tam musel dát router a MAC adresu na něm nastavit takovou, jáká byla na tom PC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nemám sice aktuální info, jak je to u UPC teď, ale nemůže být problém v tom, že modem od UPC je přímo vázanej na konkrétní MAC adresu?

Když jsem nějakej ten pátek zpátky řešil připojení UPC u kámoše, technik mu modem připojil k PC a v modemu natvrdo nastavil MAC adresu toho PC, takže když tam pak připojil jiné zařízení, tak to prostě modem neakceptoval. Takže se tam musel dát router a MAC adresu na něm nastavit takovou, jáká byla na tom PC...

MAC adresu PC nedával technik do modemu ale na server kraken co se staral o databázi registrovaných uživatelů. Tento způsob ochrany přestalo UPC používat už před třemi roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak nejlépe připojit PS3 k internetu, když vlastním následující:

HW:

Notebook FS Amilo Pa 2548 s wi-fi (Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope)

Switch + 2 káble

Internet:

ADSL - fa. Fortech, kablík z antény na střeše přímo do LAN karty notebooku.

pevná IP

Zajímá mě, zda by bylo lepší to propojit přes wi-fi, nebo přes ten switch, a zda to vůbec přes to wi-fi v notebooku propojit půjde. Atd.

8)

Za případné rady předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas 2002 nechci ti do toho kecat ale pořešil bych to zapojením netu do routeru a z něj teprve PC a PS3, odpadne ti permanentně zapnuté PC se složitější konfigurací sdíleného připojení.

Díky za radu. Taky mi to přišlo jako nejschůdnější řešení, jen se mi do routeru nechtělo zbytečně investovat :cheesygrin: Holt ty prachy budu muset někde vyšetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu