Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pak máš tedy něco špatně, výchozí bránu nebo masku podsítě, pomohl by ti to vyřešit router, aspoň by jsi mohl mít současně připojené PC a PS3. Bohatě by ti měl stačit

http://www.alza.cz/edimax-br-6204wg-access-d58536.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Takže, včera jsem se mordoval s připojením na net přes wifi. Mám D-Link DI-524. PS3 stále nechtělo načíst automaticky adresy i když jsem je pak nastavil ručně tak při připojení na net mi to hlásilo chybu.

V nastavení wifi !!na routeru!! je při šifrování typu WEP možnost ověřování. Buď shared key (sdílená) nebo open (otevřená nebo také bez ověřování).

Dokud jsem to měl jenom na sdílenou tak nic. PS3ka se nechytla. Jakmile jsem zadal možnost pro oba typy, tak si PS3ka vše automaticky načetla (nastavení dle prvního příspěvku) a vše je OK.

Snad to někomu pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čau proč mi to pořád píše tuto chybu? 80710092, mám internet přes kabel v paneláku a Pc šlape normálně, ale ps3 nejde ani když tam dám naprudko kabel ani přes modem co mám starej z domu Asus ADSL Modem AM602, já už nevím jak to zapojit a zprovoznit :( , prosím o rady díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau proč mi to pořád píše tuto chybu? 80710092, mám internet přes kabel v paneláku a Pc šlape normálně, ale ps3 nejde ani když tam dám naprudko kabel ani přes modem co mám starej z domu Asus ADSL Modem AM602, já už nevím jak to zapojit a zprovoznit :( , prosím o rady díky moc

Takze mas kabel ze zdi, co ti jde do ADSL modemu, a z toho ti jdou dalsi kabely jeden do PC a jeden do PS3 ? Je to jen modem, nebo i router ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Také bych prosím potřeboval radu s připojením PS3 k netu.

Připojení: kabelovka UPC

Router: Sweex LW050v2

Obtain IP Adress Failed

Při nastavování si nejsem jistý zda správně zadávám WEP Key. Jde nějak zjistit nebo budu muset nechat přenastavit router?

Moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych prosím potřeboval radu s připojením PS3 k netu.

Připojení: kabelovka UPC

Router: Sweex LW050v2

Obtain IP Adress Failed

Při nastavování si nejsem jistý zda správně zadávám WEP Key. Jde nějak zjistit nebo budu muset nechat přenastavit router?

Moc děkuji

A ty od něj nemáš manuál? Co dáváš v PC do konfigurace WiFi sítě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravicko, chtel bych se sem obratit o radu ....

Kamarad ma problemy s pripojenim PS3 k internetu, jeste nikdy se nam to u nej nepovedlo zprovoznit, ma pripojeni prez ADSL, na kompu mu normalne net funguje, na PS3 jsme vse nastavovali nasledujicim zpusobem:

Custom - Wired Connection-

Speed and duplex - Auto-detect

Adress settings - Automatic

DNS - Automatic

MTU - Automatic

Proxy - Do not use

UPNP - zkouseli jsme disabled i enabled

dale jsme zkouseli vypnout podporu media serveru, nekde jsem cetl ze by to take mohlo mit vliv a reset modemu jsme take zkouseli.

A zatim se nam to nikdy nepovedlo pripojit, nejlepe se nam jednou, ale jen jednou povedlo ze to overilo IP ale pak to hodilo DNS error, ale pri dalsich pokusech se nam to nepovedlo ani do tohodle stavu.

Vubec uz mi nenapada co s tim u nej zkouset, kdyz ten jeho PS3 prinese ke me a pichnem do nej kabel od meho netu tak mu to hnedka bezi bez nastavovani, tudiz to nastaveni bysme meli mit dobre.

Nevite nekdo co bysme mohli jeste zkusit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ma router, tak mozna "visi" na PC. Zkuste router vypnout, kabel prehodit z PC do PS3 a zase ho zapnout, tim by se mmohl zrestartovat, treba to pomuze.

Dikys za napad, ale psal jsem ze router jsme zrestartovat zkouseli, btw, nepredpokladal jsem ze mi nekdo odpovi sem, kdyz tu byl posledni prispevek 2007, tak jsem zalozil nove tema, tak kdyby nekdo mel jeste nejake napady....http://console-forum.net/showthread.php?t=76051

Edit: Aj aj aj aj, tak jsem zjistil ze jsem jenom blbej ja, ja jsem se koukal na Huhlovo datum zalozeni uctu :D a myslel jsem ze to je datum pridani posledniho postu :D :D, njn sem blbej, tak to pardoon za duplicitni tema :(

Edit 2: Tak uz to vim a je to asi jasny proc to nejde, zjistilo se ze ma jen modem a ne router ... btw, je nejaka moznost jak to rozjet s modemem ??

Edit 3: Uz se nam to konecne povedlo zprovoznit, jedine co s tim pohlo bylo manualni vypsani IP a DNS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj. Včera jsem si koupil ps3 a router, mám net od upc, a dneska vše zapojil. Založil jsem si účet v UK a vytvořil si mail na yahoo (seznam to fakt nebralo). Prohlížeč netu jede v pohodě, ale když chci na cokoli od sony - store a veškeré ostatní odkazy v nabídce, po zadání hesla mi to pokaždé napíše the connection timed out. Nevíte náhodou někdo, co dělám špatně (nikde jsem to tu nenašel)? Díky moc.

Jo a připojení do ps3 mám kabelem a net šlape 15M-sek.

Tak po dlouhém hledání je mi jasné, že nemám povolené porty na routeru, ale nemohu nikde najít, kde se nastavují... Otázka tedy zní - kde mám nastavit porty?

20:00 - vypnul jsem firewall a stejně to i po restartu nejede...

Router mám D-Link DIR-100, zkusil jsem i odpojit router a rovnou zastrčit kabel do ps3, provedl restart a stejně to nejede, přitom porty už mám ve firewallu povolené. Tak už opravdu nemám tušení co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu