Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj. Včera jsem si koupil ps3 a router, mám net od upc, a dneska vše zapojil. Založil jsem si účet v UK a vytvořil si mail na yahoo (seznam to fakt nebralo). Prohlížeč netu jede v pohodě, ale když chci na cokoli od sony - store a veškeré ostatní odkazy v nabídce, po zadání hesla mi to pokaždé napíše the connection timed out. Nevíte náhodou někdo, co dělám špatně (nikde jsem to tu nenašel)? Díky moc.

Jo a připojení do ps3 mám kabelem a net šlape 15M-sek.

Tak po dlouhém hledání je mi jasné, že nemám povolené porty na routeru, ale nemohu nikde najít, kde se nastavují... Otázka tedy zní - kde mám nastavit porty?

20:00 - vypnul jsem firewall a stejně to i po restartu nejede...

K tomu aby ti někdo mohl poradit musíš napsat co máš za router.

zdarec mam problem zadam manualne IPcka i DNS v pc mi to jede v cajku ae dam test connection a najednou ze mam spatne dns nevite co s tim ?

V PS3 doporučuji dát jako primární DNS výchozí bránu.

zdar mam pripojenou PS3 pres wifi router a kdyz si zmerim latency tak mam asi 35MS coz by melo byt vic nez dostacujici, ale pri hrani vidim zpozdeni cca 1-2sekundy vzdycy kdyz do nekoho strelim tak umre az po chvily... :( mate nekdo podobny problem ? mam to u vsech her

Koukám že máš připojení od UPC zkus vypnout modem z napájení, do něj zapojit PS3 LAN kabelem a otestovat na přímo. Pokud to bude chybovat obrať se na UPC, pokud ne napiš jakej používáš router.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
mmy;824107']Ahoj' date=' stačí když koupím jenom ethernet kabel nebo musím koupit i switch??[/quote']

Záleží na tom co máš za poskytovatele a kolik volných LAN portů má router nebo koncové zařízení co používáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj všichni,

trápím se už dlouho s připojením ps3 k netu přes wifinu. Mám router, vím SSID, ale na stránce se zabezpečení mám zadat WEP kód a nějaký WPA-PSK/WPA2-PSK kód. Ani jeden z těhle kódů neznám a když dám none, tak se mi to nikdy nepřipojí :cry:

Četl jsem tady, jak hacknout ty databáze pro získání WEP kódu a podobně, ale nemohl byste mi někdo říct, kde tyhle kódy normálně vezmu? Mám přes wifinu pžipojený i noťas a tam ve vlastnostech je nějaký security kód, to je tedy ten WEP?

Doufám, že mi někdo pomůžete, už se s tím trápím přes měsíc a stále se mi nedaří PS připojit k netu. :cry:

Díky za každou odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luk3z je to moc hezky popsaný ale máto jeden háček co mám dělat v případě že vše je ok kabel v poho zapojen ale nechce se mi nic načíst??

PS: jednou mi to de a potom zase 2 dny nic:-o

Co dělat pořádně popsat problém.

nenačte - co ti nenačte

pokud ti nejde NET na PS3 zkoušel jsi zda funguje PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj pc maka na 100% kabel je připojen do modemu a druhý který vede z ps3 je taky zapojen v modemu ale nemůžu se přihlásit na psn:( furt se to načítá

ps: promiň že jsem to málo popsal

Co máš za modem? Je možné že se hádá PC a PS3 o porty. Písni sem přesné typové označení modemu ze štítku na spodní straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl by jsi midat nejaky pčíklad co bys potreboval vedet tam je cisel jak ..... promin sem nemotora:(

Otevri si tuto stránku a podívej se do wordoveho dokumentu uprade - navod http://tp.noveranet.cz/fw/down.htm uvidis jak zjistit co mas za zarizeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨zapojil jsem ethernet cable do PS3, vše dal podle návodu v prvním postu, ale když dám test conection napíše mi to: Obtain IP adress failed

the attempt to obtain an IP adress timed out. Nevíte v čem je chyba?? Nemám požádat u poskytovatele internetu o druhou IP adresu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmy;844313']¨zapojil jsem ethernet cable do PS3' date=' vše dal podle návodu v prvním postu, ale když dám test conection napíše mi to: Obtain IP adress failed

the attempt to obtain an IP adress timed out. Nevíte v čem je chyba?? Nemám požádat u poskytovatele internetu o druhou IP adresu?[/quote']

Co zkusit nejakej router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmy;844398']nn router nechci' date=' chci to mít přes kabel,(mám switch)[/quote']

Tak počítej se mnou, mám UPC to si každej měsí za IP adresu navíc řekne 99Kčx12=1188,- bez DPH přípojku od nich mám 4 roky = 4752,- není lepší ty peníze vrazit do příslušenství? Jak vyjde MOVE bude každá kačka dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak počítej se mnou, mám UPC to si každej měsí za IP adresu navíc řekne 99Kčx12=1188,- bez DPH přípojku od nich mám 4 roky = 4752,- není lepší ty peníze vrazit do příslušenství? Jak vyjde MOVE bude každá kačka dobrá.

Tak už to mám v suchu, poskytovatel za IP adresu nechce žádné peníze, pr to mám ve smlouvě, jinak kdybych to měl tak jako ty určitě bych router koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

ahoj. plánuji ps3, ale chci se zeptat na tohle http://www.cz.o2.com/osobni/internet/165200-internet_na_cesty.html#_ic=cz_hp_stredni_promo_mobilni_internet_150

chci si koupit ten CDMA modem spolu s tím usb na notebook, ale zajímá mě jestli to půjde zapojit do ps3 a zda to bude fungovat, protože si to pořizuji na chatu. a když ne tak co bych si měl koupit.

děkui

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. plánuji ps3, ale chci se zeptat na tohle http://www.cz.o2.com/osobni/internet/165200-internet_na_cesty.html#_ic=cz_hp_stredni_promo_mobilni_internet_150

chci si koupit ten CDMA modem spolu s tím usb na notebook, ale zajímá mě jestli to půjde zapojit do ps3 a zda to bude fungovat, protože si to pořizuji na chatu. a když ne tak co bych si měl koupit.

děkui

Zapomeň na to že bys sis přes CDMA zahral hru, na to tento typ připojení není stavěn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co si mám teda pořídit ? doma mám kabel který vede do pc normální internet a ještě pak druhý a to je modem, ale co když to chci ven jak říkám na chatu, tak co ?

post-38985-14687154799024_thumb.jpgpůjde tam tohle připojit ? Mám to vedené do Pc a v něm to musím nastavovat, tak jak se to dělá na ps 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdary huhlo.. můžeš mi poradit? (:

můj dotaz :

máme se sousedem půlenej net.. on má usebe anténu modem a router..

jenže signál od wifiny né úplně dosáhne k ps3ce v obýváku... na notebooku mi wifina jede všude v bytě ale psko má nejspíš slabší .. /cry

abych to zkrátil.. šlo by na kabel od routeru co mi jde do PC hodit switch a jednu část vést do kompa a druhou do ps3ky? .. pobere to? popř. jiné řešení.. ale tahat další kabel z routeru u souseda ke mě bude pekelně složitý .. tka hledam alternativu.. díky (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu