Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

Taky bych rad poprosil o radu jak pripojit ps3 na net. Ja pouzivam wifi, ale zatim zadny router nebo neco podobneho nemam napr. pripojeni 2. compu. Muze mi tedy prosim nekdo dat radu /pro lamu/ jak pripojeni zprovoznit? pripadne tip prave na ten router nebo co potrebuju? Diky predem Nessi.

Mrkni se tady,je tam nastavení wireless.Ja sem podle toho nastavoval kabelovy pripojeni a povedlo se.

http://boardsus.playstation.com/play...hread.id=22354

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nessi: tu Wifi máš od nějakého místního poskytovatele? Jak ji máš svedenou do kompu? Na střeše anténu nějakou krabičku u kompu a ethernetem do něj?

raven :D Forbidden

You don't have permission to access /play...hread.id=22354 on this server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nessi: tu Wifi máš od nějakého místního poskytovatele? Jak ji máš svedenou do kompu? Na střeše anténu nějakou krabičku u kompu a ethernetem do něj?

raven :D Forbidden

You don't have permission to access /play...hread.id=22354 on this server.

huhla::D tak to je error:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau mam problem kdyz dam scan wifi auto tak to nenajde IP tak jsem si zjistil IP DNS atd. a dam zkusit pripojit IP to najde ale pak to bohuzel hodi tuto chybu

DNS error '80710102 opravdu uz nevim co mam delat prosim o help diky. Jinak PSP a iPhone mi normalne funguji problem je jen u PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj já mám taky problém se zapojením k interneru...dělám všechno podle návodu a potom mi to nakonci při skenu ukáže že nic.....mám internet přez kabel kterej strkám do počítače (bez modemu)pls pomoc...potřebuji si stáhnout hry které mám zadarmo na Playstation network

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes vyresil problem s tim dns treba to nekomu kdo ma taky router pomuze mam ip adresu v pc ktera konci 2 v notasu 3 tak sem automaticky na ps3 daval 4 jako posledni cislo ip adresy a to hazelo tu dns chybu dnes me napadlo zkusit 5 a fiha internet bezi tak to muzete zkusit taky pridavat jen cisla u IP jestli se to na nejakym chyti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal: ty máš tedy komp a v něm WiFi kartu, má ten tvůj komp Eth port? Pokud přijímáš net přes WiFi a je to plnohodnotný net ADSL UPC (ne GSM), tak máš možnost nastavit na aktivním připojení sdílení internetu, PC propojit s PS3 kabelem...... proč by jsi to dělal...... pokud máš funkční WiFi na notu tak si jí nastav i na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal pokud chceš přes tohle hrát hry tak na to zapomeň, ovšem vystačíš li se stahováním demíček a brouzdáním po netu bez diakritiky mám pro tebe doporučení, projdi si tutoriály na sdílené připojení k internetu v sekci PSP toho najdeš haba - kuk. Nebo si pročti řádně nápovědu k widlím a projdi si forum co se zajímá o karty od T-Mobile. Až to budeš mít odzkoušené a funkční na jiném PC a nebude ti to chodit na PS3 tak sem konkrétně napiš co ti nechodí popřípadě chybovou hlášku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas potrebuju pomoc s ps3.Jde my normalni internetova stranka na ps3 a když se chci přihlasit na playstayon store tak me to nejde pls poradte.

co přesně ti nejde, co ti to píše a u jakého kroku?

Nevim jak mam vytvorit ten ucet pise se me tam please wait a nechce to nabehnout nevis proc?Jinak my prosim te napis jak to mam vse nastavit?Kliknu na Sing up store PLaystation Network a pise se me please wait a nic to nedela.Nevis co s tim?

Nevim jak mam vytvorit ten ucet pise se me tam please wait a nechce to nabehnout nevis proc?Jinak my prosim te napis jak to mam vse nastavit?Kliknu na Sing up store PLaystation Network a pise se me please wait a nic to nedela.Nevis co s tim?

Ten postup k připojení k internetu jsem udelal i test em fungoval ale na tu stranku playstation sotore abych si enco stahl nemuzu jit protoze nemam vytvoren ten ucet a ten my nechce nebehnout:cry:

Ahojte prosimvas potrebuji pomoc.Mam připojeni k internetu na ps3.I my tam jde ale kdyz si chci vytvořit ucet na Sing up sotre playstation network tak se pise jen please wait nevyte proc my to nechce nabehnout ? kdyby jo prosim odepiste jsem zacatecnik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude proto že prohlížeč používá port 80 a ten je defaultně na firewalech routerů povolený, jinak by se ani tvé PC nedostalo na web. Zkus portscan třeba na stránce paranoia.cz a porovnej si otevřené porty s těmi co máš mít kvůli konzoli povolené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu