Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS3 k internetu


Luk3z^

Recommended Posts

  • Odpovědi 223
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to je mozne, kdyz jsem se dival na prubeh toho mereni (mimochodem po kliknuti na prague to trvalo asi minutu nez se test rozbehl) tak se v jednu chvili stahovani na chvili zaseklo a nestahovalo a pak se opet rozjelo, je to videt i na stremu videii kdy stahuje a pak nic a video se zastavi a to mam 5mbit, ze by to neco rusilo? bud neco z venku nebo bezdratova mys + ps3 ovladac?

mimochodem jde o PS3

predpokladam ze kabel by to vyresil nebo je snazsi reseni bez nutnosti kupovat kabel a tahnout to pres cely pokoj?

edit: tak pozor zkusil jsemt est i na PC a dela to naprosto stejne jako na PS3 - je to od doby co jsem pripojil router - ze by nejake chybne nastaveni? ci spatny router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo zkus na WiFi routeru přepnout kanál na 13, ten nikdo nepoužívá. Defaultně mají routery 6,10.

Edit: Já přes WiFi hraju battlefield online, pravdou sice je že mi router přiděluje na bázi vazby MAC adresy stále tu samou IP jenž je vražena do DMZ v routeru. Navíc je na routeru spuštěno UpnP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak jeden problém se vyřešil, nebylo to nastavením, router byl zkrátka vadný, mám ten stejný a problém s uploadem není ani na PC ani na PS3 - nyní je problém s WIFI, u minulého jsem měl signál 100% (2 metry od PS3) a nyní mám signál 20-35%, je to v nastavení (je nastaven stejně jako minulý se 100% signálem) nebo je opět vadný? Zkoušel jsem vyměnit anténku a nepomohlo. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mam takovy problem, kdyz hraju online, tak me to vykopne z ps network a napise to hlasku DNS ERROR 80710102 . Prohledal sem net a zkousel vsechny mozny navody, jak to spravit viz htp://www.symbi.cz/navody-a-tipy/143/jak-predejit-nezadoucimu-odpojovani-z-psn-.html

Bohuzel nic nepomaha. Takze pocitam ze asi jediny reseni je zmena modemu. Mohli by jste me prosim doporucit nejaky kvalitni, ktery nebude zpusobovat tuhle chybu ? Dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že nastavíš PS3 je v pořádku, musíš ovšem nastavit správně i router. Možná by bodlo sem písnout co jsi na něm nastavil. Pro příště téma ohledně helpu s připojením tady již máme. Asi do něj budeš asimilován :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastevni routeru mam standartni :-) Pc net slape, jako hodinky ale ps3 to nejak nekamaradi. Co sem procital net a dival se na youtube, tak ma tenhle problem celkem dost velkej pocet lidi, ze by se s nim v sony mohli mozna zacit zabejvat a vydat nejaky doporuceni nebo navod.

Co konkretne myslis, ze bych mel nastavit ? Po cca pulhodine me to vzdy vyhodi s PSN a hodinu to tu DNS hlasku.

Treba to nekomu kdo ma stejnej problem, jako ja pomuze http://www.youtube.com/watch?v=9GOASmd02GU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 není to samé jako PC, tam ti chodí úplně jiné porty. Třeba poštu na PS3 moc nevyužiješ (pokud nemáš nainstalovaný linux) ta v PC běhá: příjem port 110 a odesílání port 25, HTTP port 80 to je jediné co mají společného, dále ti poběží na PC ICQ a pod. Schválně si porovnej komunikační porty.

Doporučuji:

1) nastavit router aby přiděloval PS3 stále stejnou IP adresu

2) povolit UPnP na routeru zároveň jej ale vypnout na síťových kartách PC, při

nedostatečném zabezpečení vnitřní sítě je UPnP bezpečnostní díra hlavně na windows

3) IP adresu PS3 dát v routeru do DMZ demilitarizovaná zona

4) nechat v PS3 nastavení na automatiku

Takto to mám nastavené a PSN mi nepadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Pokud už ve vnitřní síti router máš tak stačíswitch, lepší bude když sem napíšeš co máš za poskytovatele internetu, popřípadě jaký typ připojení WiFi, ADSL, kabelovka, mobilní internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu