Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

firmware 3.0+ už se to blíží


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hmmmm .........newim newim :?:

No vzhledem k té aplikaci "Paint" je to jednoznačně podvrh. Dokážeš si představit jak děláš náčrtky joystickem?

moc dobre asi ne ten džojstik je dost nevim jak to popsat (divny,chromy,tuhy,postizeny...)

na neaky francouzky tech. strance jsem widel vic fotek.. je to zneakyho francouzkyho "INVEXu" bylo tam widet cele psp.. atd i okoly kde byly lidi a dalsi vimozenosti... tak newim.. ale na official PSP ww se myslim nic nepise... musime se nechat prekwapit... :cry: :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm .........newim newim :?:

No vzhledem k té aplikaci "Paint" je to jednoznačně podvrh. Dokážeš si představit jak děláš náčrtky joystickem?

moc dobre asi ne ten džojstik je dost nevim jak to popsat (divny,chromy,tuhy,postizeny...)

to je podle mě takovej náznak blížící se periferie která ti to usnadní, jako třeba ňáká podložka a stylus nebo tak podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm .........newim newim :?:

No vzhledem k té aplikaci "Paint" je to jednoznačně podvrh. Dokážeš si představit jak děláš náčrtky joystickem?

moc dobre asi ne ten džojstik je dost nevim jak to popsat (divny,chromy,tuhy,postizeny...)

to je podle mě takovej náznak blížící se periferie která ti to usnadní, jako třeba ňáká podložka a stylus nebo tak podobně

ktera bude stat pres jeden klacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musime byt optimisti... a doufat, že plnohodnotná VÁLKA neskončí pro nás až tak tragicky, ale že budeme vyhrávat, alespoň částečně, sem tam nějakou tu BITVU... ;-) a musíme taky doufat, že nás nesmete křižník v podobě PS3..tam totiž chyby vychytaj 100%...a nechat se v něm hrabat a ládova čip...ehm..nějak by se mi do toho asi ani nechtělo...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu