Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

firmware 3.0+ už se to blíží


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
lol to jsou odpovedi ze by se z otho clovek po*ral :D kdybych byl mod tak bych ti dal BAN primatore tak udelals dobre zes me nezvolil :D a aj na to seru uz me nebavi lidi prekecavat aby me zvolili :roll: tak na to dlabu a du se pridat ke spamu :? ....

Tak tohle sem vubec nepochopil... vsude pises ze kdybys byl Mod tak das tomu a tomu BAN, nechapu jako. A proc bys dal BAM me? To sem taky nepochopil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDE TO ZIJE, TAM JE PRIMATOR!!!!! :P :P :D :) :)

lol nemohl jsem si pomoc (vím je to asi spam ale je to celkem dlouhá odpověd ne)?No tak já ji ještě prodloužím pozdravuju všechny PSP pařany.Furt je to krátký aha.Tak ještě napíšu že NDS pařani jsou**** aby se neřeklo.No už mě nenapadá nic napsat.Jenom to že jsem celkem ospalej a že už jdu asi spát.No ale ted mě jen napadlo že si ještě půstím SYSTEM OF A DOWN Toxicity...No a třeba song Derr Dance.Tak si myslím že už je to dost dlouhý a nikdo by na mě neměl mít kecy že spamuju.Ok spokojení nebo ne!! :evil: No tak definiticně končím čus, astala vista everybody!!!END. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
SYSTEM OF A DOWN, fuuuuuj ! :)

Co prosííím co si vo sobě myslíš ty jeden bezvýznamnej organisme!!! :evil: :evil: :evil: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :)

Ja je taky nemusim, tahle hudba mi vubec nic nerika, DMX navzdy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDE TO ZIJE, TAM JE PRIMATOR!!!!! :P :P :D :) :)

lol nemohl jsem si pomoc (vím je to asi spam ale je to celkem dlouhá odpověd ne)?No tak já ji ještě prodloužím pozdravuju všechny PSP pařany.Furt je to krátký aha.Tak ještě napíšu že NDS pařani jsou**** aby se neřeklo.No už mě nenapadá nic napsat.Jenom to že jsem celkem ospalej a že už jdu asi spát.No ale ted mě jen napadlo že si ještě půstím SYSTEM OF A DOWN Toxicity...No a třeba song Derr Dance.Tak si myslím že už je to dost dlouhý a nikdo by na mě neměl mít kecy že spamuju.Ok spokojení nebo ne!! :evil: No tak definiticně končím čus, astala vista everybody!!!END. :D

Hlavne ze ty mas cez 1100 prispevkov ne?Ty mas tiez vela spamov takze to nam zatial nevadilo ok?Jednoducho som tou vetou chcel povedat ze kde vsade je PRIMATOR tak tam je pokec alebo hadka ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tu furt chodím načumovat kvůli 3.0 a ono pořád nic.Jen že to bude skvělé nebo hrozné,brzy nebo nikdy,ale nikde žádná konkrétní informace od lidí co vědí,kde takové věci hledat.Kdybych byl jedním z nich,tak už tady debatujem o jiných věcech. :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu