Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

firmware 3.0+ už se to blíží


Guest Anonymous

Recommended Posts

Drz hubu satharothe ja ti taky nekecam do zivota PS. neopakuj po ostatnich a hlavne nesnasim kdyz tady pise nekdo ze neni zadne nove info :x tak radsi nepiste nic

coze Ty zasran jeden ???????? TY mne budes vraviet, co mam vraviet ja ? Blbecek, akoze co ja opakujem po ostatnych ? Vies co neznasam ja ? Ked sa niekto hra na nieco, na co ani z daleka nema a poucuje cloveka, ktory sa moze akurat pousmiat nad "vzdelanostou" tohto jedinca...co Ty vies o mne ? Vies v akej oblasti pracujem a na akej pozicii ? Tak drz papulu a viac ma prosim nepoucuj...dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
Drz hubu satharothe ja ti taky nekecam do zivota PS. neopakuj po ostatnich a hlavne nesnasim kdyz tady pise nekdo ze neni zadne nove info :x tak radsi nepiste nic

coze Ty zasran jeden ???????? TY mne budes vraviet, co mam vraviet ja ? Blbecek, akoze co ja opakujem po ostatnych ? Vies co neznasam ja ? Ked sa niekto hra na nieco, na co ani z daleka nema a poucuje cloveka, ktory sa moze akurat pousmiat nad "vzdelanostou" tohto jedinca...co Ty vies o mne ? Vies v akej oblasti pracujem a na akej pozicii ? Tak drz papulu a viac ma prosim nepoucuj...dakujem

To sis vymyslel sam nebo ti museli poradit v Bohnicich...? Protoze takovouhle blbost sem uz dlouho necet, kdyby trapnost nadnasela tak uz letim do jiny dimenze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
jako hadku jsem tu vyvolat nechtel ale fakt me jebe ze nevis o cem kecas a kritizujes to tak priste se zdrz poznamky a nedelej nejake filosoficke kecy ty ja tady na foru nemusim PS. kritizuju snad to co ty poslouchas? :roll:

To bylo na toho druhyho..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Uz vysel new FW - 2.71, nevite nekdo v cem je lepsi nez 2.70, proste cp obsahuje?

Edit// tak FW 2.71 oficialne umoznuje hrani Demo her, daji se stahnout z WWW Browseru a ukladat na MS

2Malcolm: jj v poho :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deti deti...

mozno som to prehnal s urazkami, lebo takto nezvyknem reagovat...ale ak mi 15 rocny chlapec napise nieco v zmysle "opakujes veci po inych ludoch a robis sa, ze si mudry" To co ma byt ? A jebe ma, ze mozno moj prispevok vyznel, ze "ja som niekto, Vy ste nuly", ale to bola len reakcia na Teba Malcom...ale naco to tu vysvetlujem ? Dali ste mi deti, normalne ste ma Vy dvaja znicili...

PS: ja Vam kaslem co pocuvate, neber vsetko tak hrozne vazne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
deti deti...

mozno som to prehnal s urazkami, lebo takto nezvyknem reagovat...ale ak mi 15 rocny chlapec napise nieco v zmysle "opakujes veci po inych ludoch a robis sa, ze si mudry" To co ma byt ? A jebe ma, ze mozno moj prispevok vyznel, ze "ja som niekto, Vy ste nuly", ale to bola len reakcia na Teba Malcom...ale naco to tu vysvetlujem ? Dali ste mi deti, normalne ste ma Vy dvaja znicili...

PS: ja Vam kaslem co pocuvate, neber vsetko tak hrozne vazne

''Ano Pane, jiste Pane'' ''Nam je teprve 15-16 tak sme jenom deticky, zato vy Pane, vy ste uz dospely....''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deti deti...

mozno som to prehnal s urazkami, lebo takto nezvyknem reagovat...ale ak mi 15 rocny chlapec napise nieco v zmysle "opakujes veci po inych ludoch a robis sa, ze si mudry" To co ma byt ? A jebe ma, ze mozno moj prispevok vyznel, ze "ja som niekto, Vy ste nuly", ale to bola len reakcia na Teba Malcom...ale naco to tu vysvetlujem ? Dali ste mi deti, normalne ste ma Vy dvaja znicili...

PS: ja Vam kaslem co pocuvate, neber vsetko tak hrozne vazne

''Ano Pane, jiste Pane'' ''Nam je teprve 15-16 tak sme jenom deticky, zato vy Pane, vy ste uz dospely....''

ano my jsme bezvyznamne male deticky co se teprv naucili mluvit a prezivat ve svete :D kua di s tim nekam zkratka sparils tak zkratka nekam zalez a styd se! :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
deti deti...

mozno som to prehnal s urazkami, lebo takto nezvyknem reagovat...ale ak mi 15 rocny chlapec napise nieco v zmysle "opakujes veci po inych ludoch a robis sa, ze si mudry" To co ma byt ? A jebe ma, ze mozno moj prispevok vyznel, ze "ja som niekto, Vy ste nuly", ale to bola len reakcia na Teba Malcom...ale naco to tu vysvetlujem ? Dali ste mi deti, normalne ste ma Vy dvaja znicili...

PS: ja Vam kaslem co pocuvate, neber vsetko tak hrozne vazne

''Ano Pane, jiste Pane'' ''Nam je teprve 15-16 tak sme jenom deticky, zato vy Pane, vy ste uz dospely....''

ano my jsme bezvyznamne male deticky co se teprv naucili mluvit a prezivat ve svete :D kua di s tim nekam zkratka sparils tak zkratka nekam zalez a styd se! :roll:

To taky bylo na nej? :lol:

Jinak ty dema asi jeste zadny nejsou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deti deti...

mozno som to prehnal s urazkami, lebo takto nezvyknem reagovat...ale ak mi 15 rocny chlapec napise nieco v zmysle "opakujes veci po inych ludoch a robis sa, ze si mudry" To co ma byt ? A jebe ma, ze mozno moj prispevok vyznel, ze "ja som niekto, Vy ste nuly", ale to bola len reakcia na Teba Malcom...ale naco to tu vysvetlujem ? Dali ste mi deti, normalne ste ma Vy dvaja znicili...

PS: ja Vam kaslem co pocuvate, neber vsetko tak hrozne vazne

''Ano Pane, jiste Pane'' ''Nam je teprve 15-16 tak sme jenom deticky, zato vy Pane, vy ste uz dospely....''

ano my jsme bezvyznamne male deticky co se teprv naucili mluvit a prezivat ve svete :D kua di s tim nekam zkratka sparils tak zkratka nekam zalez a styd se! :roll:

ok, tak ja zalezu...ste este hlupejsie deti nez som myslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proc ten FW vydavalo tak brzo kdyz tam jsou akorat pridelavka dema ktere nejsou? :roll: PS.newim Satharothe proc pokracujes v teto diskuzi kdyz

uz ji povazuju za uzavrenou a taky jsem si myslel ze moudrejsi ktery jsi ty jak naznacujes ustoupi tak se nad sebou zamysli kdo je moudrejsi :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Ty voe Satharothe ty mi prijdes jako by ti bylo 10, nedavno sis tady procital forum a vsude si videl vsempzny hadky napr. mezi mnou a PSPgamerama (will, Gemi) a hned se chces zapojit taky abys nebyl pozadu.... nema to smysl kamo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkem pekne receno jo jinak se jeste pro jistotu jednou zeptam pojedou US hry na EU psp? protoze si budu kupovat Syphona a jinak jeste jaky je rozdil mezi US a EU verzi? tam jsou nejake doplnky? moc dik za odpoved radsi se poradim a nevite jeste jaxe jmenuje topic kde se to resilo? bych se tam podival :) dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe Satharothe ty mi prijdes jako by ti bylo 10, nedavno sis tady procital forum a vsude si videl vsempzny hadky napr. mezi mnou a PSPgamerama (will, Gemi) a hned se chces zapojit taky abys nebyl pozadu.... nema to smysl kamo

a Ty si akoze pripadas, ze z tych hadok si vysiel ako vitaz alebo co ? Tie hadky boli trapne a aj v tomto pripade su Tvoje reakcie trapne...nie ja som zacal tuto hlupu debatu...

Malcom, mudrejsi ustupi ? Uuuu, odkial na tie mudrosti chodis ? Ty si mi prvy napisal totalnu blbost a na to sa nereagovat jednoducho neda.

Mozno vam vcera k sviatku den deti rodicia nic nekupili a na mne si vybijate zlost. Bude dobre deturence...papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
sak prave, ja som to nemyslel vazne s tou hudbou...Ty si ma zacal urazat, ja som reagoval a Primator sa pridal. Ok, dost bolo.

btw. v nedelu cestujem sluzobne do Prahy, tak mi mozes tie silacke reci povedat do xichtu :wink:

Co nejdal od tebe.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu