Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zasek v GTA VC S


gaga

Recommended Posts

mam hru GTA vice city stories a u jedne mise sem se zasekl...mam 9,8% hry mam ukol ze si jedu pro dodavku na jedno parkoviste pak sni jedu do garaze a tam ji v ukazce presprejujou a pak tam ukazou ze na strese baraku (proti garazi) me sleduji 2 policajti v garazi jsou 2 dodavky nad jednou je modra sipka a mam do auta jit dys do nej vlezu tak se udela nad tou druhou dodavkou sipka a tam sedi 2 lidi co jeli semnou (sou v aute zamceny) nevite co dal?kdo mi poradi dan mu pts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyby si nevedel co delat v nejake misi tak sem pisni pomuzu ja to ted hraju taky a jsem 3 mise od konce mam 36%completed poradim i s auty ktery se maj odvazet je jich 32 tak kdyz nebudes moct nejaky najit tak pisni
ja jako 36%complete?myslis dys das start a pak my stats a pak to prvni?jestli jo ja mam 12% to je naky divny ne dys mas 3 mise dokonce a mas jenom 36%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najdes to savech pak jeste odvoz aut je jich 32 a empire buildnigs tech je 30 pak 99balonku sestrelit 30rampage a vedlejsi mise a u kazdyho empire je jedna mise tak na pul hodky a nejaky ty skoky

nemate nekdo obrazek nebo obrazek na netu kde jsou ty balonky?za ktery se vam u safehausu objevi 9mm (zbran)za 10 balonku?

tech mam asi 37balonku a nektery sou fakt dobre zasity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam teda 36,3% a najdes to savech asi tak 40misi do konce pribehu pak jeste odvoz aut je jich 32 a empire buildnigs tech je 30 pak 99balonku sestrelit 30rampage a vedlejsi mise a u kazdyho empire je jedna mise tak na pul hodky a nejaky ty skoky

a nemas nakou mapku kde jsou vyznaceny ty balonky?a kdyz mam jen 1. mesto a tamto dalsi mesto mam jeste zamceny odemkne se mi kdyz dodelam pribeh?a ty balonky normalne seberes nebo je musis sestrelit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odmena

10

Pistol

20

Scorpion

30

Stubby Shotgun

40

Molotov Cocktails

50

AK-47

60

Body Armour

70

Flamethrower

80

Equalizer

90

Sniper Rifle

99

M249

to sou ty balonky zdroj:gta.cz

diky moc posilam nake ty pts
musis je sestrelit a mesto se ti odemkne po misi from zero to hero

poslal sem ti moje posledni bodiky a to je 50 pts a mas je za dulezite info:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO TAK VE HRE JE NEJAKEJ 38 % PRIBEHOVYCH MISI JESTE TI ZBEJVA cast 1 ostrova a pak zase na druhej
no tetka sem prosel misi from zero to hero a sem na 2 ostrove
kdyby si nevedel co delat v nejake misi tak sem pisni pomuzu ja to ted hraju taky a jsem 3 mise od konce mam 36%completed poradim i s auty ktery se maj odvazet je jich 32 tak kdyz nebudes moct nejaky najit tak pisni

tak sem udelal misi from zero to hero a uz sem na 2 ostrove a udelal sem jednu misi L a pak zmizela a mam misi R to je naky zavod a musim mit naky adrenalin a mam tam cas a dys projedu tou ruzovou carou tak mi pribide cas. ale ten adrenalin mi furt ubiva a jezdi tam auta a maj nad sebou cervenou sipku a dys do nich nabouram tak hned vybouchnou a ja nevim co tam mam delat jestli mam mit adrenalin plny a nebo prazdny , a nebo jestli mi ma vyprset cas a nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu