Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

best game za brezen


siki

Recommended Posts

nevim zes do ty ankety zapomnel dat jeste Crisis Core ... tahle hra by si zaslouzila tam byt jako jedna z moznosti .. a nej hra za brezen, to je divny, tech her zas nevyslo v breznu tolik a ty co vysly jsou vcelku vsechny dobry takze tahle anketa je celkem nelogicka ... ale aby to bylo k tematu tak GoW a Crisis Core

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bo to dělal nějakej lamer.... FF7 CC je hra ne měsíce ale roku a dám ruku do ohně že překonána nebude

jak pro koho, pro me treba bude velikym souperem MHF2G... ;) takze nevim kdo vyhraje :) jinak hodnoceni Famitsu:

FF7CC 9 8 9 9 = 35 / 40

MHF2G 9 9 9 9 = 36 / 40

:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GoW nesahá CCFF7 ani po kotníky, FF má good grafiku, hudbu, předělovky, příběh, délu herní doby a navíc mě to chytlo na rozdíl od GoW

Druhým nominovaným je Echochrome, parádní logická hra, tohle má jednoduchou grafiku, parádní hudbu a neuvěřitelný design levelů

Flatout je good, ale trošku mi to připadá nepřehledné na tak malé obrazovce, jinak Flatout je po dlouhé době u mě jedna z lepších s autíčky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

star wars možná bude super hrou ale máš jeden velký problém..stejně jako většina multiplatformových her to bude rychloslátanina........nejlepší hry na psp byly ty přímo pro psp....zbytek takovej obyč. průměr....takže to na psp určo nic extra nebude.....myslím že si to na 99% raději zahraju na X360 stejně jako u beowulfa....já to dohrál na xko a teprve pak to vyšlo na psp všichni že je to pi.ovina a já co to melete.....minulý týden jsem si to stáhl a maj pravdu....je to něco jinýho než jsem hrál na xko a na psp jsem to po cca 10 minutách s nechutí vypnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu