Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s FW, nejde UG


RiWiX

Otázka

Zdravím, mám PSP z druhé ruky (FAT, FW: 3.71m33-2). Problém je v tom, že má něco s firmwarem.

-Když dám přehrávat video, tak jde. Jde přetáčet, hraje... pochvíli nejde, ihned se vypne, píše chybu: "This video cannot be played."

To video je v pořádku, v druhém PSP mi jde bez problémů.

Rozhodl jsem se tedy pro upgrade firmwaru.

-Nahrál jsem soubory na kartu. (Už jsem to dělal několikrát, vím, jak se to dělá. Soubory jsou dobře stažené a nahrané správně, karta byla zformátovaná. (Soubory jsem stáhl cca. 10x ze dvou zdrojů, udtud a z konkurenčního webu.))

Nejdříve jsem zkoušel FW 3.80m33, ale upgrade nešel: Psalo to u souboru 380.PBP ...Incorrect file.

Zkusil jsem přehrát soubory a zkusil jsem to znovu... po několikáté to napsalo ...OK a spustila se SCE instalace, která napsala chybu a zresetovala PSP.

-Zkusil jsem tedy 3.90m33. Znovu "Incorrect file", teď už jsem se do SCE instalace nedostal vubec.

Takže se vás ptám, jestli nevíte, co s tím je, případně, jak to vyřešit.

Napadlo mě pár řešení:

-Update z 3.71m33-2 na -4 a pak zkusit upgrade. (Ale nejsem si jistý, zda-li by to pomohlo, případně jestli by se nebricklo PSP.)

-Pandora

-Obnovení zálohy flash0, 1? (S tímhle nemám zkušenosti, nevím, jestli to vůbec jde.)

Neraďte mi prosím hned Pandoru, ta je pro mě až jako poslední řešení. Za rady díky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak to by mě vážně nenapadlo... sice už jsem to dělal několikrát, ale teď jsem měl opravdu FAKE kartu... netušil jsem, že to může mít vliv.

Každopádně to video opravdu nešlo a před upgradem to chtělo opravovat nějaký hodnoty, takže to přece jenom nebylo tak uplně v pořádku.

Takže mám 3.90m33-2.

Díky za všechny rady a hlavně za ten nápad s tou kartou! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu