Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

Moc tomu wifi-max taky nerozumím.Mám normálně net adsl a v blízkosti žádný wifi.Tak jestli stačí ten přístroj zapojit do počítače a nainstalovat software a pak budu mít na PSP net.Kdyby to tak bylo tak bych to na 100% kupoval.Někde se i psalo že musím mít koupenou wifi kartu bo co.Nerozumím tomu. :-(

Samozrejme ze je to tak jednoduche, k cemu by to pak bylo, to si koupis abys mel doma Wifi tak proc by bekde musel byt Wifi bod :D

wifidn8.png

a jedu

inak k tomu navodu:

vidim iba prve tri obrazky...skoda ze na wz lebo to je najhorsi server siroko daleko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uz jsem uvazoval, ze bych to cely presunul vsechny soubory co tam mam na jiny FTP..ale tim by prestalo platit 10000 odkazu, ktery tu vsude mam poslany..takze presun nehrozi zatim

Mám problém nastavyl sem podle návodu a Napsalo mi to the attempt to obtain the IP adress timed out

nevis co stim pls? Prosím porad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem uvazoval, ze bych to cely presunul vsechny soubory co tam mam na jiny FTP..ale tim by prestalo platit 10000 odkazu, ktery tu vsude mam poslany..takze presun nehrozi zatim

Mám problém nastavyl sem podle návodu a Napsalo mi to the attempt to obtain the IP adress timed out

nevis co stim pls? Prosím porad.

zkousej to vickrat to nekdy dela... aspon myslim :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem uvazoval, ze bych to cely presunul vsechny soubory co tam mam na jiny FTP..ale tim by prestalo platit 10000 odkazu, ktery tu vsude mam poslany..takze presun nehrozi zatim

Mám problém nastavyl sem podle návodu a Napsalo mi to the attempt to obtain the IP adress timed out

nevis co stim pls? Prosím porad.

zkousej to vickrat to nekdy dela... aspon myslim :?

Skoušel, prosím poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem od admina Wep key signál mám 40 procent chci se připojit na net všechno nastaveno dobře ale pak když chci třeba na seznam tak my načíta 2 min a pak napiše DNS error has occurred nevite co to znamená nebo v čem je chyba?

...to si vyrid s tim adminem zkuste kdyztak ruzna nastaveni routeru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem od admina Wep key signál mám 40 procent chci se připojit na net všechno nastaveno dobře ale pak když chci třeba na seznam tak my načíta 2 min a pak napiše DNS error has occurred nevite co to znamená nebo v čem je chyba?

...to si vyrid s tim adminem zkuste kdyztak ruzna nastaveni routeru...

DNS ti musí dát provider.Teda pokud nefunguje automatické přidělování DHCP servrem.Většinou sítě v menších vesnicích to mají takhle řešené.Nebo ve firmách.Podívej se na nastavení routeru jestli to máš zaškrtnuté.A pokud jo a nejede to tak se ptej správce té sítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem uvazoval, ze bych to cely presunul vsechny soubory co tam mam na jiny FTP..ale tim by prestalo platit 10000 odkazu, ktery tu vsude mam poslany..takze presun nehrozi zatim

Mám problém nastavyl sem podle návodu a Napsalo mi to the attempt to obtain the IP adress timed out

nevis co stim pls? Prosím porad.

A ty máš co za problém?Máš ten wifi-key a teď nelze připojit?Podívej se na nastavení připojení v PSP ohledně IP adresy.Je tam volba easy nebo custom.Pak IP automatic a mnělo by to najet.Neznám ovšem ten wifi key a co se tam dá nastavit.Na IP které ted používá tvoje PSP to nejede.Podívej se na tu volbu té IP v PSP!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Abych přidal svou troškou do mlejna, WiMax, jinak také řečeno Wifi MAX bych AP nepořizoval. Wifi (a vaše PSP) jede na frekvenci 2.4Ghz, Wimax je novější a jede na 5.X-Ghz frekvenci, čili je to sice Wifi ale vaše PSP ho neuvidí. Jinak WifiRouter stojí dneska okolo 800-1200,-Kč, ale jestli je na to potřeba jen USB klíčenka, tak za tu na webu dáte maximálně 500Kč.

A pokud bych se mohl optat jako nováček: Koupil sem si PSP 1.52, mám downgradovat na 1.50 a pak si můžu naemulovat přes devhook třeba 2.71 a frčet na webu? Máme ve škole gigantickou síť asi 50ti psp na 6ti roamingovanejch access pointech, tak to musim vedět.

Díky! (a teď mi všichni daj jakej sem debil, ale já sem na tom fóru za poslední dva tejdny přečet fakt už snad všechno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Abych přidal svou troškou do mlejna, WiMax, jinak také řečeno Wifi MAX bych AP nepořizoval. Wifi (a vaše PSP) jede na frekvenci 2.4Ghz, Wimax je novější a jede na 5.X-Ghz frekvenci, čili je to sice Wifi ale vaše PSP ho neuvidí. Jinak WifiRouter stojí dneska okolo 800-1200,-Kč, ale jestli je na to potřeba jen USB klíčenka, tak za tu na webu dáte maximálně 500Kč.

A pokud bych se mohl optat jako nováček: Koupil sem si PSP 1.52, mám downgradovat na 1.50 a pak si můžu naemulovat přes devhook třeba 2.71 a frčet na webu? Máme ve škole gigantickou síť asi 50ti psp na 6ti roamingovanejch access pointech, tak to musim vedět.

Díky! (a teď mi všichni daj jakej sem ****, ale já sem na tom fóru za poslední dva tejdny přečet fakt už snad všechno)

Ano downgradujes na 1.50 a pak si s devhookem naemulujes treba 2.71 a frcis :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu