Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

Mam problém s připojením na internet,eště donedávna sem se přes psp mohl v pohodě připojit,teď mi to ale vždy napíše toto:a connection error has occurred a connection to the access point could not be established.check the security settings for the network and try again. co mam dělat?!?procházel sem všechny nastavení pro internet a vše bylo ok pls help!zkoušel sem víc free serverů a všude je to stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam problém s připojením na internet,eště donedávna sem se přes psp mohl v pohodě připojit,teď mi to ale vždy napíše toto:a connection error has occurred a connection to the access point could not be established.check the security settings for the network and try again. co mam dělat?!?procházel sem všechny nastavení pro internet a vše bylo ok pls help!zkoušel sem víc free serverů a všude je to stejný
Máš tam větší zabezpečení než PSP může zvládnout a rozeznat, je to v AP a ne v PSP zkus více hotspotů, hodně se jich tváří jako "none" ale ve skutečnosti maj zabezpečení akorát to PSP nepozná
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problém s připojením na internet,eště donedávna sem se přes psp mohl v pohodě připojit,teď mi to ale vždy napíše toto:a connection error has occurred a connection to the access point could not be established.check the security settings for the network and try again. co mam dělat?!?procházel sem všechny nastavení pro internet a vše bylo ok pls help!zkoušel sem víc free serverů a všude je to stejný
Může to taky napsat když je signál hodně kolísavej nebo pod 15%, stačí se s PSP v ruce třeba otočit o 180°
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdarec velice good návod ale ERROR!Kua 80410D11 nevíš cotoje?síť mi to našlo v pohodě a teď místo D11 D07 jak v návodu slabý signál?co s tím?
Jak na slabý signál teda? :(

Tady někdo trpí samomluvou. Pokud seš v nástavbách tak je povypínej a zkus to pod jiným apčkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu co si napsal pod jakým apčkem jaké nástavby h :?:
no pozri ked nevies co je AP,station, router,proxiserver a nastavenia a podla toho tutorialu to nevies nastavit tak to nerob. ale podla mna mas problem zo silou signalu a nastavenim DHCP resp musis nastavit pevne IP pre PSP napr 192.168.2.150 SNM 255.255.255.0 default router 192.168.2.1 DNS to iste ako defalt router ak to nerozbehnes takto tak mas smolu. Mimochodom PSP ma problemy ked je signal slabsi ako 50 perc. (kua nevie niegdo ako sa pise znak percenta?).

2Kořas PSP je taka swina ze ked das ukryt SSID siete normalne tu siet komp nenajde ale PSP ano tagze este nebola taka ochrana WIFI ktoru PSP nepozna ked si noob v stavani wifi sieti tak prosim ta nesir paniku okolo pripojovacich moznosti PSP via wifi, PSP je asi najlepsi merac wifi sieti aky som kedy videl :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se chci připojit na PSP přes Wifi tak mě to napíše: A connection error has occurred. A connection to the access point could not be established. Check the security settings for the network and try again.

A přitom to najde prostě tu mou síť. A mám tam 72% signálu a je to přesně podle toho návodu akorát mám None místo WEP nebo ostatních pičovin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou chybu 80410D09 nepozname?

Anyway, ked sa snazim pripojit na nejake wifi aj na free hotspoty tak vsetko prebehne ako ma, ked dam test connection tak vsetko je v poho, akurat dole v tej tabulke mam napisane INTERNET CONNECZTION FAILED, tak neviem ci sa mi podarilo uspesne connectnut?

Mam fm 1.5 tazke web som v tom neskusal, ce dh 0.5 mi pri zadavani adresy zamzrne a vypne sa.

Dakujem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele my máme celou obec napojenou na jednu síť,to taky potřebuju nějaký heslo!? prostě je jedna anténa která vysílá a když chceš tak ti to přídou nainstalovat do baráku a za 3kila super připojení,tak se ptám...1.půjde to chytnout i na PSP?

2.bude to chtít i nějaký ty hesla?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky jeden problem...všechno de jak má...když skenuju a hledám připojení, prostě něakej signál, tak mi to najde v poho signál asi 50% silnej a když pak dám na konci test spojení a to mi napíše přesně :A connection error has occurred. A connection to the access poin could not be established. Check the security settings for the network and try again.....newíte někdo co s tim??...předem díky za odpověď mno...jinak newim jestli ste to tu už řešili ale těch stránek je tu už 7 a já momentálně nemam tolik času (ani tak rychlej net :-D ) abych to pročítal tak za to se předem omlouvám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se chci připojit na PSP přes Wifi tak mě to napíše: A connection error has occurred. A connection to the access point could not be established. Check the security settings for the network and try again.

A přitom to najde prostě tu mou síť. A mám tam 72% signálu a je to přesně podle toho návodu akorát mám None místo WEP nebo ostatních pičovin.

**************************HELP***************************

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky jeden problem...všechno de jak má...když skenuju a hledám připojení, prostě něakej signál, tak mi to najde v poho signál asi 50% silnej a když pak dám na konci test spojení a to mi napíše přesně :A connection error has occurred. A connection to the access poin could not be established. Check the security settings for the network and try again.....newíte někdo co s tim??...předem díky za odpověď mno...jinak newim jestli ste to tu už řešili ale těch stránek je tu už 7 a já momentálně nemam tolik času (ani tak rychlej net :-D ) abych to pročítal tak za to se předem omlouvám...

Já mám úplně ten samej problém. Zkoušel sem to i se signálem 100% a stejně to nešlo. Měnil sem kvůli tomu i WEP key. Zajímavý je, že když jsem tam nedal žádnej WEP key tak to fungovalo! Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu