Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele lidi jak se registruju na to hraní online her??? Hraju sice zatim jenom Socom US a MOH kde to není potřeba, ale když dám to yourgaming.com tak mě to někam odkáže dám českou republiku a tam vybafne playstation2.cz a tam jenom registrace na web. Kde se teda regnout???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Hele za ten návod fakt díky, ale stal se mi jeden problem delal sem vsecvhno jak si psal, vsechno slo bez problemu az do ty doby co je tam to obtaiting IP adress

Napsalo mi to the attempt to obtain the IP adress timed out

nevis co stim pls?

Mam ten samej problem a to mam doma 2 wifi site jedna 70% a druha 60% obe signal none ale proste to ma nejakej problem z IP furt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no tak konecne mi to pripojilo, chyba bola v tom ze v pc som mal bloknute setky ine mac adresy okrem mojich kompov. a ked som konecne zapol prehliadac tak toto: Communication with the server failed A DNS error has occured.(80410414) co s tym???

a signal mam na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Hele nevite jak zjistim to heslo? od spravce?

mam net od karnevalu

ak mas router, tak heslo tam zadaj to co si si nastavoval ako ochranu v pc.

roter (modem?) mám, ale nevím jak si to myslel s tou ochranou ve windowsu. Nastavuju tam adresu ip, masku podsítě... nebo automaticky ze serveru DNS. Ale kde je nějaká ochrana to fakt nevim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nevite jak zjistim to heslo? od spravce?

mam net od karnevalu

ak mas router, tak heslo tam zadaj to co si si nastavoval ako ochranu v pc.

roter (modem?) mám, ale nevím jak si to myslel s tou ochranou ve windowsu. Nastavuju tam adresu ip, masku podsítě... nebo automaticky ze serveru DNS. Ale kde je nějaká ochrana to fakt nevim??

ja som to mal tak ze som si nastavil ochranu-heslo napr aby sa tam nikdo okrem mna nedostal.to heslo som si nastavoval pri instalacii modemu.

alebo sa skus pozret ze ked do internetoveho prehliadaca zadas svoju IP adresu, tak by ti malo vyhodit prihlasovacie meno....a potom by si tam mal mat vselijake nastavenia, aj nastavenia hesla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu