Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na NET


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pro všechny co jim nejde wifi u jejich routeru >> http://console-forum.net/showthread.php?t=20627 podle tohohle navodu muzete i nastavit svoje routery,nebo pripadne wifi usb klice.Jeste dodam ze u routeru se tohle provadi v adminovskem rozhrani routeru-pokud nevite jak se tam dostat tak si prectete manual od sveho routeru.A pokud vam ani po nastaveni routeru podle toho navodu nepujde router tak jeste zkuste nastavit vse aby se ziskalo automaticky(DNS,DHCP,IP,atd.) To kde tohle nastavit si zjistete sami,lenosi:P :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sowo udelaj mi navod na d link modem ,bud to neumim a nebo to nejde

Víš co je to vývoj, ta věc co nám lidstvu pomohla pustit větev a začít chodit.cz, později tu větev sebrat zapálit a sní si pak svítit. Když jsi pohodlnej hledat a číst návody co jsou tu uvedený zkus to jinak. Vypni si na routeru veškeré zabezpečení, zkus se k němu připojit, funguje? Můžeš jít o level dál. Nefunguje zkus googlit, hledat nastavovat, prostě se vyvíjet.cz:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych si koupil wifi usb ,sel by mi pres to internet do psp ,jakej mi doporucite

esli ten router jaxi sem daval na nej odkaz je tvuj tak na nej se krasen s PSP pripojis-musis ho jen umet nastavit...a presne jak rek huhla-musis zkouset a objevovta a googlit...ale co se tyce routeru-rika ti neco manual?jo?tak ten se precti...a hlavne-nespammuj tady jak lamkoid a pouzivej edit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele,kdyz nastavuji net,tak se pripojim,piseto ze to ma none zabez. ale pak kdyz dam test connnection tak to pise ze<<HAS OCCURRED>>

Už to mám, zkus si přepnout tu WiFi na jinéj kanál standartně je na 6 zkus 13, páč šestku maj nastavenou většinou všichni. Pak stačí někdo s venkovní anténou a ty jsi ve stínu. Pak to dělá takovéhle skopičiny.:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak ted sem se snazila nastavit Wi-Fi na PSP slim a to teda sem nechápala. Sem zvyklá na macy a iPhone, kde je naprosto vše jednoduše řešený a během chvilky ste na jakýkoli síti. S PSP jsem na internet po 2 hodinách nedostala. :-)

Proč něco vymejšlet jednoduše, dyž to de složitě, že? Po přečtení tohoto fora je mi jasný, že nejsem sama, kerý to nejde. Ovšem nechápu proč?

Je vůbec možný se připojit rychle s PSP třeba v KFC nebo na free wi-fi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jahoda, nebude to spiše tim že jsi zvykla na jiný styl nastavení. Nechapu co je těžkého na tom pustit si Infrastrukture mode, proscanovat okolí a připojit se. Pokud máš doma router, tak zálohuj konfiguraci. vypni veškerá zabezpečení a zjisti si kolik kanálů tvé PSP zmákne. Tady pořád každej brečí, ale aby se zamyslel že když má japonské PSP bude mu asi nějakej ten kanál na WiFi chybět, prozkoumal jakej rozsah asi zmákne, popřípadě na místo kam chodí vzal NTB se softem na scan sítě, jenž se tu už objevil. Zjistil jak je vlastně ta WiFina postavená, že pokud tam fixně administrator nastaví, kvůli lokálnímu zarušení kanál 13 a tvé PSP zvládne pouze 11 kanál, nebo že se ukazuje síť jako nezabezpečená a frajr si tam parádně nastavil restrikce přímo na MAC adresy vás ani nenapadne. A úplně nejvíc miluju lidi co napíšou na forum SMS ve tvaru "Nejde NET co s tím" žádný info co zkusil, do čeho se dobývá, prostě nic. Bohužel vážení uživatelé DO HLAVY VÁM NIKDO NEVIDÍ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi problem lidi je ze si neco koupej,pripadaj si jak mastri ze maj neco drahyho a najednou zjistej ze o tom vubec nic nevedi a pak jdou nekam na forum,tam se ptaj jak blbci,zalozej novej topic,sou nervni pac malokdy nekdo odepisuje nejak rychle takze pak spammujou veci tipu"co teda s timi,nikdo nevi",atd. bla bla...ale zase clovek musi uznat ze nekdy sou nektery navody dost osizeny...ale zase co se tyce wifi a netu tak nastaveni a tak okolo neni zrovna nejlehci vec-hlavne NEPOCHOPIM rodice co koupej neco svymu diteti a pak ocekavaj ze si s tim to dite poradi,a doufaj ze usetrej za instalaci...nejvetsi problem kdyz nekdo hleda neco na foru tak sou nejaky informace a okolo je to doslova poblity debilnima komentarema lamek a jak tam pak clovek ma neco hledat,hmh? (hehe,little OT :lol::lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jahoda, nebude to spiše tim že jsi zvykla na jiný styl nastavení. Nechapu co je těžkého na tom pustit si Infrastrukture mode, proscanovat okolí a připojit se. Pokud máš doma router, tak zálohuj konfiguraci. vypni veškerá zabezpečení a zjisti si kolik kanálů tvé PSP zmákne. Tady pořád každej brečí, ale aby se zamyslel že když má japonské PSP bude mu asi nějakej ten kanál na WiFi chybět, prozkoumal jakej rozsah asi zmákne, popřípadě na místo kam chodí vzal NTB se softem na scan sítě, jenž se tu už objevil. Zjistil jak je vlastně ta WiFina postavená, že pokud tam fixně administrator nastaví, kvůli lokálnímu zarušení kanál 13 a tvé PSP zvládne pouze 11 kanál, nebo že se ukazuje síť jako nezabezpečená a frajr si tam parádně nastavil restrikce přímo na MAC adresy vás ani nenapadne. A úplně nejvíc miluju lidi co napíšou na forum SMS ve tvaru "Nejde NET co s tím" žádný info co zkusil, do čeho se dobývá, prostě nic. Bohužel vážení uživatelé DO HLAVY VÁM NIKDO NEVIDÍ

Přesně si potvrdil, že je to zbytečně složitý, nemyslíš?

Já si chci hrát a ne študovat sítě. Mělo by to být uzposobený a jednoduchý, aby to zvládlo i dítě.

Doma vemu iPhone, ten hned najde sít, zeptá se na heslo a seš v síti. Proč to u PSP není taky tak? Proč se mě nezeptá na heslo do sítě a automaticky se nepřipojí? Zadávala jsem i vše manuálně a stále má problém s DNS. PSP mám z Čech, žádný japonský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže kdyby to nebylo složitý, tak ti soused pumpne datovej limit, pošťourá se ti v kompu, třeba ho i zhroutí. Bude rozesílat spam tvojí IP adresou, napadat , hackovat servery. Až ti potom všem zaklepa soft policie na dveře, sebere tě se všema hračkama, tak si řekneš, složitý ale má to svůj účel.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže kdyby to nebylo složitý, tak ti soused pumpne datovej limit, pošťourá se ti v kompu, třeba ho i zhroutí. Bude rozesílat spam tvojí IP adresou, napadat , hackovat servery. Až ti potom všem zaklepa soft policie na dveře, sebere tě se všema hračkama, tak si řekneš, složitý ale má to svůj účel.cz

hmm, já mám doma svojí wi-fi sít. Mám 2 Apple Airporty a vše je velmi jednoché v nastavení. Nemusím kvůli tomu studovat vyšší síťovou. :D

Rozesílání spamu a různé viry mě neztěžují život, nepoužívám PC :wohow:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu