Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bleach : Heat the Soul 4


Pejzub

Recommended Posts

By me zajimalo jestli to tu nekdo hraje? Sami FF tu :cheesygrin: ... todle je duvod proc jsem si ja poridil PsP. Jako fanda Bleache sem si to sosl, hodil kamosoj na PsPcko a po tom co jsem si to zahral jsem si ho sel honem obednat :bash: jinak nejaky videiko pokud to neznate :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se hitsugaya libi tak vic v shikai, a ten bankai jeho uplne zavrhuju protoze se mi nelibi, a nic snim nedam... ale ten typek co zanej hraje to je mazec.... takovy to jeho splash combicko... s byakuyu nemusim ani pouzivat combicka na nejtezsi.... staci jen bankai, anihalation a spam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma to Iinfrastructure??(btw:jinak sem velkej fanda Bleache)

infrastrukturu nema...

prosim vas neni na to anglictina nebo neco:/?a nebo nejaky navod cim se co dela sem z toho takovy zmateny ptz japonsky teda neumim:Dale je to hodne dobra hra akorat bych potreboval vedet jak delam ty kombicka a tak:Ddiky za radU!

anglictina neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nijak... jelikoz mi odesla karta, a ja nemel save tak musim vsechno znova... a moje 4gb je momentalne nekde na ceste ke me, mam pucenou 2gb a tam se mi vejde tak MHF2 a Killzone, a zbytek zaberou mp3 a knizky... Ale uz se tesim az dorazi karta, a zase to rozjedu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz zase vesele jedu a mam dotaz na mission battle... kdyz se mi nejaka mise treba na prvni pokus nepovede a dam ji treba na B->takze me to hodi do veldejsiho sloupku, ale je nejaka moznost vratit se do toho predchoziho a celej ho dodelat ? Chtel bych totiz Nel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu