Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Cheaty nikdy nebude už mrtvý


HARIBO

Recommended Posts

úžasný...:dozey::lol:ne delam si srandu...tak tu napis zkusenosti atd pro nekoho kdo newi atd;)

No a taky to jde bez programu kdyby ho nekdo nechtel;):D

Mam doc plnej kodu do PSP na GTA_LCS tak kdyz budete chtit tak to sem napisu;):D

Zkuste treba L - L - < - L - L - > - čtverec - kolečko

Je to tank Rhino;):D:bash::psp:

EDIT:samozrejme ze je hra lepsi bez cheatu ae ja sem ji uz dohral takze nekdy je dobry si "užít" treba prave s Rhinem a trochu se "projet":roll: po meste:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tornado?:lol: to asi neni v PSP cheat device ze :lol:

jj mělo by to být v cheat device pokud to nebyl ještě jiný ale myslim že jo už si to moc nepomatuju hrál jsem to bůch ví kdy no hned jak to vyšlo:) a na qjnetu na to byl hned 1 cheater pokud si v cheat device můžeš přitáhnout lidi k sobě a hned z místa je zabít tak je to vtom a pokud ne tak to byl jiný nebo když tam máš že je jen označíš jako když je chceš zmlátit a oni jsou hned mrtví tak to byl on:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mělo by to být v cheat device pokud to nebyl ještě jiný ale myslim že jo už si to moc nepomatuju hrál jsem to bůch ví kdy no hned jak to vyšlo:) a na qjnetu na to byl hned 1 cheater pokud si v cheat device můžeš přitáhnout lidi k sobě a hned z místa je zabít tak je to vtom a pokud ne tak to byl jiný nebo když tam máš že je jen označíš jako když je chceš zmlátit a oni jsou hned mrtví tak to byl on:)

Tohle v cheat device nebylo no nic jdu hledat ten cheat tornado mne zajima :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle v cheat device nebylo no nic jdu hledat ten cheat tornado mne zajima :D:D

Muzes za mne psa ve skole DIKTATY ? ..ja vzdy dostanu 3-5 :) , jinak cheaty sou pekna zabava ,ale delat s nimi mise je na nic , spis by mne zajimali ty cheaty na GoW -

..."CodeBreaker", "GameShark", "Xploder" na ostatních platformách. Tato revize přidává podporu pro nové typy kódů nalezených ve hrách jako např.: God of War. Dále byl znovu přepracován db downloader pro zvýšení kompatibility a bylo také opraveno několik chyb.

Aktivace, vyh...

..Takze myslim ze pokud nejste tak zdatni ve hrach tak vam cheaty pomuzou a tomu kdo hru dohraje muzou byt peknou zabavou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu