Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII: Crisis Core (Guide)


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jen malickost... Uplne na zacatku hry kdyz dostavas prvni predmet ze Supply Potu, pokud zmacknes krizek znovu, Kunsel rekne, ze uz nic nedostanes a at nejsi greedy. ^^ Pokud to ale udelas 20x za sebou, tak se vzda a dostanes od nej Cursed Ring. Dobre pro toho, koho stve DMW. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem pisat nemusis aj tak to za chvilu dobri modi zmazu jako spam :) Rozmyslaj v hlave. Ale ano suvisi to s tym ale konec OT.

Tam pri tom safe mas napovedu: pise sa tam vlastne ze jedno cislo je pocet dynovych hlav , dalsie povet stoliciek , dalsie pocet knih mimo police (rataju sa aj tie co su hore na polici) a potom pocet jablk a konzerv dokopy

A kazde to cislo je len v jednej miestnosti kde sa pozeras klucovou dierkou. Dynove hlavy su na spodnom poschodi v pravo (pohlad ked tam dojdes z vonka) a stolicky su dole vlavo. Knihy su na poschodi vpravo a ostatne vies :D Len uz neviem jak isli tie cisla za sebou to uz je poradie podla toho listka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první kod je počet knih který nejsou v knihovně (ale např na ní apod),je to myslim druhé patro,druhej kod je počet lýtajících hlav v přízemí (funny face se myslim jmenují),třetí je počet jablek a plechovek v jedný místností myslim že v přízemí a čtvrtý je počet židlí,mám pocit že opět v přízemí,všechny 4 musíš zjistit přes klíčovou dírku u jednotlivých dveří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra je strašně super...nejlepší co sem kdy hrál, jen mně štve ten finální genesis... za boha se mi to nemlže povést, ani když mám 99x ether a potion... nějakou speciální fintu byste mi nemohli poradit?? já na ně používám firaga ale to strašně žere MP a lehce se to vyplácá... navíc si to střílí kam chce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROSÍÍÍM:bash::bash::bash:!!!!Mám obrovskej problém!!!!Od dob kdy jedu na CFku tak se mi PSP pravidelně v intervalech seká, ale už jsem si zvykl. Jenže teď když jsem hrál FF:cc se mi sekl přesně ve chvíly ukládání hry...při pokusu o load mi PSP jen suše oznámí NO DATA (GRRRrrrrr...). Tak jsem se Vás chtěl zeptat!!!Nemáte někdo pozici zhruba když Sephiroth vypálí Nibelheim??? Prosím MOC MOC!!! Budu Vás Strašně MILOVAT a po večerech se modlit k vaší fotce, když mi jí pošlete i s pozicí!!!POMOCTE!!!!Kdyžtak díky....tedy...kdyžtak sbohem....:cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROSÍÍÍM:bash::bash::bash:!!!!Mám obrovskej problém!!!!Od dob kdy jedu na CFku tak se mi PSP pravidelně v intervalech seká, ale už jsem si zvykl. Jenže teď když jsem hrál FF:cc se mi sekl přesně ve chvíly ukládání hry...při pokusu o load mi PSP jen suše oznámí NO DATA (GRRRrrrrr...). Tak jsem se Vás chtěl zeptat!!!Nemáte někdo pozici zhruba když Sephiroth vypálí Nibelheim??? Prosím MOC MOC!!! Budu Vás Strašně MILOVAT a po večerech se modlit k vaší fotce, když mi jí pošlete i s pozicí!!!POMOCTE!!!!Kdyžtak díky....tedy...kdyžtak sbohem....:cry::cry::cry:

Znova nahrát cf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra je strašně super...nejlepší co sem kdy hrál, jen mně štve ten finální genesis... za boha se mi to nemlže povést, ani když mám 99x ether a potion... nějakou speciální fintu byste mi nemohli poradit?? já na ně používám firaga ale to strašně žere MP a lehce se to vyplácá... navíc si to střílí kam chce :(

pouzivej Osmose <> jemu to ubere MP a tobe to MP prida a muzes v klidu dal kouzlit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra je strašně super...nejlepší co sem kdy hrál, jen mně štve ten finální genesis... za boha se mi to nemlže povést, ani když mám 99x ether a potion... nějakou speciální fintu byste mi nemohli poradit?? já na ně používám firaga ale to strašně žere MP a lehce se to vyplácá... navíc si to střílí kam chce :(

strili to hlavne na cil (modrej zamerovac) kdyz je jen jeden a nehejbe se tak dokonce vsechny 3 firebally.

mozna mas malej lvl nebo mana pool. a nebo strilis kdyz je nezranitelnej. on vzdy zastrice mec vypusti monstra. ty mas zabit a pak jen rubes mec. kdyz ho vytahne tak se vyhealuj/manu pokud potreba a uhni jeho range kouzlu. staci jen bezet skrz mapou. a pak znova.

pokud mas problem s manou coz s 99ethery mi prijde silene... tak zkus behat aby ti padlo no mp cost :)

jestli myslis ale toho releho genesise co je po tom velkem/avataru tak holt musis bud sazet na utoky mecem nebo zkus thundagu. na rychle nepratele je o neco presnejsi a rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj avatara už zmáknu v pohodě...teď mi ale děla zase problémy normální Genesis... sakra dal mi apokalipsu a než sem jí se zbytkem ( 100 HP ) stačil vyhealovat, dal mi dancing swordem a kaput :D ... zrovna teďko.... jinak, myslíte si že lvl 34 je malej na něj??? p.s.: nehraju mise :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už mám level 76, damage 99999, HP asi 60000, MP a AP nic moc, ale proč taky mám předmět co mi neubírá při kouzlení a používání technik ani AP ani MP, takže somu a ethery nepoužívám :) a pak jsem ještě immuní vůči všem neduhám jako death, poison, stop, stun, silence atd :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj avatara už zmáknu v pohodě...teď mi ale děla zase problémy normální Genesis... sakra dal mi apokalipsu a než sem jí se zbytkem ( 100 HP ) stačil vyhealovat, dal mi dancing swordem a kaput :D ... zrovna teďko.... jinak, myslíte si že lvl 34 je malej na něj??? p.s.: nehraju mise :-)

na 34 se urcite da. ale chce to mit spravne itemy, hlavne nejakej hp boost. ja ho tusim poprve dal na 39. do krateru jsem dorazil nejak na 35. nez jsem ho nasel tak 4 lvly. na story staci mit dost hp a pripravenej heal. a pak jen rubat nebo hazet kouzla. este muzes zkusit item na vitality nebo wall materii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu