Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Carbon


xploded

Recommended Posts

poměrně dobrá hra ale jestli chceš auta radši flat outy podel mně to carbon nemám moc změn kdo má rád tyto hry tak si jí koupit může ale je to jako na pc jen horší grafika tunning není špatný ale doporučuju radši flat out

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po přečtení té Vaší kladné kritiky nevím, co řeknete na mou...

Tuhle hru mám 2 dny, ti 2 z Crew team jsou už na 3 lvl (200) a že by

byli nějak lepší, se mi vůbec nezdá. Inteligence tady těch 2 je snad menší jak... :roll:

Nemůžu stále pochopit, že je pro tu hru normální, že jedete, dáte trojúhelník

aby vytvořil ten vzduchový vír a ten kretén do Vás napere a začnete se točit a ztrácíte čas + ten 2. borec, co je "žďuchá" dokáže dokonce metr před

Vámi zabrzdit a stočit to nalevo?! Demence... Navíc se mi povedlo i to, že mě borec předjel a já tak musel opakovat trasu - opravdu úchvatná hra. OST je teda, upřímně, pěkně hnusný až na pár písniček (a to se mi v NFS 2 Underground na PC mooc líbil) a free roam? Nevím, jestli je to tím, že sem tu hru dlouho nehrál, ale TAK málo cizích aut na silnicích? :roll:

=> Hloupost, nekupovat. Lituji, že sem si to vůbec stáhl...

Obrázek, sry za kvalitu, foceno foťákem xD (jak mě předjel :roll:, kdyby to enšlo poznat, tak ten nade mnou je modrý => patří ke mně...)

dscf2999zr7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow,to mě taky teď baví :D Btw O:-) Novější je Dominator? Je lepší? Mám jen Legends :ziped:

Já osobně si myslim že v grafice určitě jo. Hratelnost je podle mě stejná. Soundtrack horší (netušim proč tam má Avril Lavigne takovou nic moc písničku hned asi ve 4 jazycích) auta moc pěkný. ale chybí mi tam takový ty bouračky. V těch jsem se vyžíval. Ale zase je tu mód Maniac. Ale já ho moc v lásce nemám (sem ale asi jen jeden z mála) přijde mi dost těžkej. Ale jako hra je to fakt dobrá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu