Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP se samo zapína?!


Kuba_SS

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

napadlo mě nemůže být třeba nějak zalepený ten vypínač že když to vypneš tak zůstane pořád nahoře a problém je na světě

p.s není zapyna s měkým i?

edit:no když ti to udělá v noci tak vydělej baterku.....a nemáš tam nějaký hodiny ? pluginy?

a když to vypneš úplně(dlouho držet) tak to dělá taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

bude to asi nejaka HW chyba, zkus format flash1 v recovery a na noc vyndat kartu, pokud se opet samo zapne, je to na 100% HW chyba...

PSP se neumi softwarove samo zapnout z full offu..

jeste me napadlo.. nemas zpandorizovanou baterii? Nebo nemas ji nastavenou na autostart - aby to nakonec nebylo tim, mohla by ti pak delat nejak saskarny..

a s tim RSS.. PSP v sleepu rozhodne neni pernamentne pripojene k wifi.. ale ma nastavene, ze se ma treba kazdych X hodin aktualizovat, takze se proste v dany cas zapne (pokud zapnute neni), pripoji se k wifi, zaktualizuje data a vypne se... ale nikdy jsem tuhle fci nepouzival tak nvm.. Jednou jsem RSSku v PSP dal sanci, ale jakmile jsem zjistil ze je to zase nejake "made by Sony" a ze to s klasickou specifikaci RSS 2.0 nema nic spolecneho (tudiz to s klasickym RSS nejakeho webu nefungovalo), tak jsem to zase vsechno povypinal a bylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu