Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde/Jaký psp koupit?


voznix

Otázka

Nazdar lidi,

mám takový dotaz. Plánuju, že si možná koupím PSP. Ale kolik by mě to asi stálo? Chtěl bych totiž Nějaký dobrý, prostě i mp3, filmy, ale i hry(ty bych chtěl ale přes ISO hry...). Akorád když bych si to přecejenom koupil, jak bych to tam hodil..Dočetl jsem se že potřebuju nějaký CFW(Cu***[ted se mi nedari to napsat:D] film ware) a prej potřebuju 2 PSP(Moje a od někoho kdo CFW má). Ale nevím, jak by to probíhalo. Ja mo třeba zavolám, a musel bych k němu přijet? Nebo by mi soubory poslal třeba na mail..? Navíc do toho ani nechcu investovat tolik peněz jelikož je nemám...tak helpněte jo... případně kde nebo jaký koupit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

novy psp stoji 4999,- jak tam pises ze to chces na filmy atd.... tak je psp nejlepsi reseni kdyz mas CFW tak uz neutracis za hry ale zase na to potrebujes pametovku aspon 4GB a jeste kdyz tam chces nacpat filmy a hudbu tak to uz by to chtelo 8GB ale kdyz pouzivas UMD tak ti zadny misto nezabere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak jsem si jeden vybral na www.aukro.cz a je docela levny i z CFW...bych ho koupil ale nevím jak se domluvit z rodiči...Jelikož ja a kupovat přes net...mamka tomu nevěři. Navíc ale když je to na dobírku tak to znamena že on to pošle do Č spořitelny ke mně, ja to odeberu a při tom odebrani zaplatim a oni mu to pošlou že? Takže je jistota... ne? No zkusím to přes babičky ukecat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aukro je celkem spolehlivy, malokdy to je ale o dobirce, spis chteji zaplatit na ucet predem a pak ti to poslou, nemam s aukrem v tomhle problem. riskujes jen 2 veci - PSP bude brickly (zadnej megapruser, jen to co bys normalne dal za flash das ted za unbrick) resp. jiny drobny problem (dead pixel atp.) coz se ale da eliminovat pozornym vyberem toho, kdo prodava (jeho profil na aukru) kazdoprdelne si ale nemyslim, ze uspora stoji za absenci zaruky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu