Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 08 - online liga


Wartryton

Recommended Posts

FIFA 08 - ONLINE LIGA BY WARTRYTON + MARTIN

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PŘIHLÁŠKY DO 20.4

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Wartryton ........ ARSENAL

2. martiN ............. Manchester united

3. Lukan ............. AC MILÁN

4. Senpu ............. BARCELONA

5. Yokozum ............. /

6. Cloudmaster ....... Chelsea

7. Shifter960 .......... Liverpool

8. Benefic ............ Real Madrid

9. RooSool ............. Inter Milán

10. el-barto............ Sevilla

11. conter............ Bayer Munich

12. smaik............ Vallencie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mam dotaz. Byl by problem, hrat se stejnýma týmama, protože pokud si lidi vyberou to co si vybrali, tak tam potom moc šancí není třeba proti Barceloně, která ty hvezdicky ma dokoce zlaty nebo jaký, tak je to dost nefer. Ale pokud by taková možnost nebyla tak beru Inter Mila ale kdyby bala ta možnost, tak bych bral samozrejme barcelonu nebo Arsenal.

A ještě bych mohl nabýdnout případnoutvorbu www stránek pro tuto ligu. tak pokud by byl zájem, tam mi píste na icq třeba. 257 879 614. Dík Jo a jinak jsem The Ice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem hral zapas proti CPU ... byla 120min ja vedl 2:1 a on najednou neco udelal a sel tam brankar na rohovej kop .. nwte jak to mam udelat ? jakym tlacitkem popripade cim ? diky

to jde kdyz uz zapas konci tak se ti pri rohu objevi moznost dat trojuhelnik a pak bribehne golman:D;) jinak pri normalni hraci dobe sem na to neprisel;)

Jinak...klic uz sem si objednal ted jen cekam kdy pride tak mi tam napis ten bayern:D;)...jedinej z poslednich dobrejch klubu...:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rekni a yokozum ty taky

Já nevim kterej.. hodte me tam teda českou reprezentaci.. pokud je možno... a kdy se začne hrát? Je důležitý aby měly všichni stejny iso,teda nejlip cso jako já:) aby to nedopadlo jak stim nhlkem. Co takhle nejakej přátelák dneska kolem osmé?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevim kterej.. hodte me tam teda českou reprezentaci.. pokud je možno... a kdy se začne hrát? Je důležitý aby měly všichni stejny iso,teda nejlip cso jako já:) aby to nedopadlo jak stim nhlkem. Co takhle nejakej přátelák dneska kolem osmé?:)

repre ne .. vyber tym z ligy .. a stahnete si full

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu