Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

the sims2,god of war


zozy

Otázka

mam problem se hrou sims 2 vsechny ukoly v 1 meste uz jsem udelal a tajk jsem mel nasbirat kousky z toho robota(Roberta)v mese deadtreet potom jak jsou ty kravy v tom obchode myslim ze se jmenuje kain a taky kun na obrazku,zacnu kecat s tim u tech dveri aby mi je mohl otevrit ale vzdycky jak mu zacnu odpovidat na ty otazky tak mi na konci rozhovoru napise ze sorry bla bla,muzete mi nekdo rict jak mu mam na ty otazky odpovidat aby mi otevrel?a u god of war v miste kde je takovy takova chciplina na zidli tak ji zhodim na ten kamen a potom jsem sel do baraku po moste kteri se odevrel a dostal jsem jakousik ruku,potom jsem se vratil a uz nvm jak dal prosim poradte,diky moc za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:jo!!!:Dted nevim jestli je to uz si to delal,ale predpokladam ze se tam zaseknes,bdues v mistnosti,s vysunovacim velkym kamenem,nhre je kun-vysunes a nevyskaces nahoru ale pujdes dole z leva do toho kamene(tajna cesta) a jeste asi jedno kde se zaseknes,takovy rozhazeny kameny vsude a nahore bude truhla s zivoty-rozhazeny kameny a zed budou obklicovat kamenou bednu ty ji musis posunout pod ty zivoty-rozbijes zed z prava odzadu-jen aby si se zejtra nebo jeste dneska neptal kudy dal;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu