Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

STEAM console-forum group


shit

Recommended Posts

  • Odpovědi 341
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já mám GTA IV:) Za tu cenu? Pecka!!!

EDIT: více jak 202Kč stojí 20dní pomalého stahování GTA IV na torrentech... a případně podobně/více stojí rapidshare acc... takže proč pirátit:D Kéž by za tyhle ceny byli hry pořád... třeba nove COD za 60E je hrůza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám GTA IV:) Za tu cenu? Pecka!!!

EDIT: více jak 202Kč stojí 20dní pomalého stahování GTA IV na torrentech... a případně podobně/více stojí rapidshare acc... takže proč pirátit:D Kéž by za tyhle ceny byli hry pořád... třeba nove COD za 60E je hrůza...

to teda....pokud ty hry nejsou ve sleve tak jsou dost drahe na steamu...ja mam cod6 z obchodu za 1000...na steamu to stoji skoro 1500....a to gta je za ty prachy fakt narez...nekup to kdyz je to tak levny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
jo , dle denního kurzu

Tak to může být super, vidím že toho o steamu hodně víš, mohl bych si tě kdyžtak hodit na icq a alespoň ze začátku než bych vše pochopil, by jsi mi radil??

Mám objednány hry:

- Half-Life Orange box

- L4D

a chystám se zakoupit:

Aliens vs Predator 3

Díky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to může být super, vidím že toho o steamu hodně víš, mohl bych si tě kdyžtak hodit na icq a alespoň ze začátku než bych vše pochopil, by jsi mi radil??

Mám objednány hry:

- Half-Life Orange box

- L4D

a chystám se zakoupit:

Aliens vs Predator 3

Díky, Petr

to mas objednane DVD verze z CZ shopu nebo jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas objednane DVD verze z CZ shopu nebo jak?

jj a hned jsem je nainstaloval, ale HL2 blbne, nespustí se vyhodí to dvě "ERRORS okna" a nic dál :-( nějakou radu pls

- a pokud bych to nevadilo ještě bych se zeptal kde naleznu seznam, alepsoň přibližný, her které se hrají, MP, na STEAMU,... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://store.steampowered.com/search/?showall=1 tady mas seznam her a vlevo jsou zanry...

jinak s tim HL2...zkust na tu hru ve steam games kliknout pravou mysi..Properties/Local File/Verifi integrity .....pokud ti tam treba chybi nejake soubory tak se ti to znovu stahne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše už fakčí, díky díky....

Nová hra:

Lost Planet Extreme Condition,............. kdo má a zapařil by :-)???????

lost planet mam taky ta\k muzem dat :) jakej mas nick na steamu ze bych si te pridal? ja "shithc"

jinak za 2 tejdny bude nove AVP...jdete do toho nekdoi? ja uz to mam predkoupene :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám problém,

když jsem si na svém novém pc nainstaloval steam a dal stáhnout TF2, počkal až se stáhnou všechny aktualizace a chtěl hru spusti naběhl mi jeden problém.

Před spuštěním tam naběhlo menší okno, kde stojí Validating Steam files (0/1) skočí 1/1 a ..

- ... a pokaždé když to znovu spustím tak je to pořád dokola a do hry se nedostanu.

Děkuji za radu!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu