Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

STEAM console-forum group


shit

Recommended Posts

opravdu skvelaaa novinka:::!!!!!na tohle sem hodne dlouho cekal...ikdyz vlastne sem v to ani moc nedoufgal ale sem rad :)

Square Enix Delivers Games to PC Users Via Steam

THE LAST REMNANT will be available for download beginning April 9, 2009

LOS ANGELES (February 24, 2009) — Square Enix, Inc., the publisher of Square Enix® interactive entertainment products in North America (Square Enix), and Valve Corporation (Valve), a developer of leading-edge technologies and software, announced today an agreement to bring Square Enix titles to customers worldwide via Steam®, Valve's leading platform for digital content distribution and management.

Beginning April 9, THE LAST REMNANT will be available for purchase via Steam, which makes PC games available online to more than 15 million users worldwide. An action RPG from the makers of the FINAL FANTASY® series, THE LAST REMANT will be the first Square Enix game to utilize Steamworks and be distributed via Steam. Square Enix will continue to add to its roster of games on Steam, providing users with instant access - after purchase, they can download the game immediately and start playing. Pricing will be announced at a later date.

"We are excited to offer the millions of Steam customers online access to Square Enix titles beginning with our major action RPG, THE LAST REMNANT," said John Yamamoto, president and chief executive officer of Square Enix Inc. and Square Enix Ltd. "Square Enix is committed to delivering the best quality titles to PC gamers and distribution on Steam is one of the many steps we are taking to increase accessibility for fans in North America and PAL territories."

Once players have a Steam account, they can sign in from any PC to access their Steam-distributed Square Enix games. Because games are associated with their account and not their computer, players can get lost in the world of their favorite game anytime, anywhere.

"Square Enix is a fantastic addition to the Steam lineup," said Jason Holtman, director of business development at Valve. "We are thrilled that Square Enix chose to bring its diverse portfolio of titles to Steam and know that our customers will be ecstatic to hear this news."

For more information about Square Enix games coming to Steam, please visit www.steamgames.com.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 341
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

me to behalo uplne normalne...bez problemu...

Ale mam tedkom jinej problem...vcera behem hrani L4D mi zacal blbnout PC...z niceho nic se mi to seklo a na obrazovce s eobjevili divgny textury...musel sem vypnout celi pc...tak sem preinstaloval graf. ovladace ale dela to furt...kurna...muze to bejt treba spatna grafika??dela to jen prio hrach-...zkousel sem L4D a pak noviho burnouta...u nej to blblo uz pri loadingu a seklo se to az kdyz sem to chtel vypnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoďte mi pls inv do grupy - jedy357

Díky ;)

TF2 jsem nehrál hodně dlouho, ještě nemám z opravny PC, byli nějaký zásadní updaty?

A rozhodně doporučuju zdarma stáhnout Zombie Panic! ( jde stáhnout pokud máte Source hru = Half-Life 2, TF2, CS:S, L4D,..), celkem dobrá pařbička :)

Jaký máte pocity z L4D? Vyplatí se kupovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoďte mi pls inv do grupy - jedy357

Díky ;)

TF2 jsem nehrál hodně dlouho, ještě nemám z opravny PC, byli nějaký zásadní updaty?

A rozhodně doporučuju zdarma stáhnout Zombie Panic! ( jde stáhnout pokud máte Source hru = Half-Life 2, TF2, CS:S, L4D,..), celkem dobrá pařbička :)

Jaký máte pocity z L4D? Vyplatí se kupovat?

jj u TFka byl scout update... jinak L4D je podle me lepsi nez panic, U Zombie me nebavilo vzdycky hledat jednoho zakempenyho hrace... :D

Jinak na Steamu je nova akce: Unreal Tournament 3 Black za 12€!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to behalo uplne normalne...bez problemu...

Ale mam tedkom jinej problem...vcera behem hrani L4D mi zacal blbnout PC...z niceho nic se mi to seklo a na obrazovce s eobjevili divgny textury...musel sem vypnout celi pc...tak sem preinstaloval graf. ovladace ale dela to furt...kurna...muze to bejt treba spatna grafika??dela to jen prio hrach-...zkousel sem L4D a pak noviho burnouta...u nej to blblo uz pri loadingu a seklo se to az kdyz sem to chtel vypnout....

mne sa tiez nieco podobne stalo...najprv v no mercy v subway...mi zacali blbnut teztury hned dole ako je sachta....skoro vsetko bolo fialovo cierne..poznam to z css...take stvorceky...ale kedze l4d ma lepzie textury tak to bolo ja trochu rozmazane......inde to slo v poho...a druhy 2x sa mi stalo ze mi cely l4d pocah hrania spadol najprv na sekudnu do modrej obrazovky a potom hned na plochu...nechapal som vtedy strasne moc...a rad som chcel vediet co to sposobilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- problem s grafikou vyresen...poslal sem ju na reklamaci...durhej den to zacalo blbnout jeste vic a kdyz sem to zkousel v jinym pc tak to delalo stejny haluze jak u me.,.,.

- Left4Dead je podle me jedna z nejlepsich strilecek :))) sice je tam zatim nakejch 20 map ale az bude SDK tak jich budou stovky a tisice...na to se tesim nejvic...takze urcite koupi doporucuju(ale ne pres steam-tam to maj moc drahy)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

včery vyšel noví update na Left4Dead...přidán 1 noví mód (15starych upravenych map +1 nova - Last Satnd) + zbývající 2 mapky na Versus...akorát jsem ještě čekal 1 novou kampaň (není) a hlavně SDK na tvorbu map(taky nic...) ... každopádně ten Survival mód je krutej....ale díl jak 5,5minut jsem nevydržel :D více info o l4d naleznete na l4d foru...viz obrázek v mém popisu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu