Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší Hra


wopice

Recommended Posts

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já většinou stahoval ověřené tituly, tak jsem moc špatných her na PSP nehrál... ale jednou mi to nedalo, když jsem viděl na ign.com hodnocení Harryho Pottera 5, kde to v recenzi docela strhli a dali tomu tuším něco kolem 5.5/10... tak jsem si to stáhnul a po dvou hodinách utrpení zase smazal. Nic moc grafika, kamera příšerná, samý bugy, nulová hratelnost, ani chvíli jsem se u toho nebavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HRY N **** Need for speed pro street-hnus..... wipe out- jizda od zdi do zdi field comander-porad dokola to sami nic noveho batle of rome-des hratelnost-0 |HRY KTERY MUZU DOPORUCIT-God of war,JUICED 2,TEKEN,MONSTER HUNTER FREEDOM 1,2,MEDAL OF HONOR 1,2,NEED FOR SPEED UNDERCOVER,STARWARS uplne vsechny dily,..:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Když ono jak tady už pár lidí napsalo je tohle hrozně těžký jeden hraje simulátory druhej rpg, třetí bojovky,čtvrtej sporty a pak se schodni na něčem co je špatná hra... Ale podle mě jich je mnoho!

Vyšlo spoustu her co jsou zbytečnosti a jen rychlé slátaniny na kterých chce někdo z bohatnout protože PSP je velice rozšířený handhel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorsi: Patapon, Loco Roco podle me uplne uchylarny je to sice mistama sranda ale p.... jak hrom!!

nejlepsi: PGA Tiger woods 09 je to super odreagovacka a nehorazne sa pritom nekdy navztekate ze lamete mistama pspcko

JJ taký golf už je, ale s LOCO ROCO 2 je super hra tidíš nesouhlasím s tvou upomínkou na LR že je to spatna hra. LR1 možná to sem nehrál ale LR2 je super skus to. Patapon taky sem nehral ale podle obrazku nic moc.

Jinak nejhorši hra asi Pirati z Karibiku ale nejsem si jistý moc sem jich nehral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu