Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Liberty City x Vice City


Crixus

Recommended Posts

Ahoj, jsem cersvy vlastnik PSP slim a chtel bych vedet jaky je rozdil mezi temito dvema hrama ze serie gta. Ani jednu tuto hru sem na psp jeste nehral, tak nevim co ma cenu si rozehrat.

Jaky jsou tam rozdili, krome roku vydani? Grafika, velikost sveta, multiplayer, databaze aut, motorek, zbrani a vse co vas jen napadne.

Dekuji predem za odpovedi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jinak tou rozmanitostí aut , motorek , letadel , zbraní atd ..

Zbraně jsou skoro stejné ...

Motorek je stejně ...

a aut víceméně taky ...

Jen VCS je prostě víc zábavnější , protože tam např , můžeš už plavat , jezdit na vodním skůtru , prostě dělat víc věcí ... Ale je to jen můj názor ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKi dekuji... cekal jsem ze odpoved bude nejdrive az zejtra rano, jak je videt, tak jsem se splet.

Nakonec si asi stejne stahnu obe :D kamos nema custom fw nebo co se potrebuje na ty iso hry a ma Liberty na UMD-cku, tak si ho taky stahnu kvuli multiplayeru. A stahnu si asi i to Vice city kvuli singlu. Takze jeste jednou moc dekuji za tak rychlou odpoved a mate u me jedno maly bezvyznamny plus... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Podle mě sou obě hry velmi povedený, ale příběhem mě víc vzalo LCS, prostě mě víc bavilo hrát za mafiána Toniho Ciprianiho než za obchodníka Victora Vance, který je do podsvětí zatažen spíš nedobrovolně.

Tony je podle me vetsi drsnak, a navic Vic je vlastne CJ z San Andreas...myslim vizazi, a SA byla totalni kravina:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tony je podle me vetsi drsnak, a navic Vic je vlastne CJ z San Andreas...myslim vizazi, a SA byla totalni kravina:ziped:

SAcko bylo podle me z tech vsech nejlepsi, nebo aspon me na kompu nejvic bavilo...:D ale to je vsecko jen subjektivni nazor na vec, jinak na PSP mi obe GTAcka prisli paradni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

jinak jak se tady pred davnou dobou resilo ze se nekomu gta seka..tak to neni tim ze cpu nestaci.... na 222mhz to jde normalne ale na 333 je to znatelne plynulejsi proste 30FPS vs. 50FPS ale je to tim za vase karty nestihaji si tam dejte nejakou ktera ma 15MB/s read a uvidite.... jinak tedka musim zacit parit LCS protoze VCS jsem se tak zasekl a vim ze to proste neudelam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu