Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

e-book


Guest Anonymous

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No nic. Tak takovej prográmek udělám asi sám a pokud se zadaří, tak ho sem hodím.

zatím jsem udělal pár pokusů a vypadá to že jsem schopnej uložit text do obrázku.

Takže te´d už bude zbejvat dodělat jen aby se text nějak rozumně rozkouskoval na části který se vlezou na display a uložilo se to jako očíslovaný soubory (aby se listovalo horníma tlačítkama). To už by snad nemusel být problém.

drže palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hotovo. :P

Zadařilo se . Takže jsem vytvořil, prográmek, do kterýho vložíte text (přes CTRL+C, CTRL+V ho prostě dáte do toho obrovskýho bílýho okna) a on vám z něj nadělá JPG soubory velikostí optimalizované pro PSP display.

Není to nic extra - je to rychlokvaška, je to pomlaý (celou knížku konvertujte během oběda nebo něčeho :-)) a může se stát, že když tomu pošlete nějaký extrémní data, tak to spadne. Nedělal jsem to odolným vůči každýmu blbovi :-)

Takže návod jak na to i pro úplný lamy:

1) Stáhněte samotnej prográmek (0.22MB):

http://sweb.cz/GluttonG/txt2jpg.zip

2) Rozbalte ho a spusťte (nepotřebuje to žádnou instalaci)

3) Do toho největšího okna zkopírujte text (program nezalamuje řádky, tak budete z každýho odstavce vidět jen začátek)

4) Do políčka "JPG names prefix" můžete uložit text, kterej bude na začátku souborů. program je čísluje. Ale pokud si třeba chcete zkonvertovat pána prstenů, tak tam třeba můžete napsat LOTR a ono vám to bude dělat soubory "LOTR0000001.jpg", "LOTR0000002.jpg" atd. Pokud to necháte prázdný, tak soubory budou jen z čísel.

5) Do políčka "Directory" napište adresář kde chcete obrázky vytvářet. Adresář musí existovat jinak program spadne. Byl jsem línej to ošetřit. :twisted:

6) Do políčka "JPG Quality" zadejte požadovanou kvalitu výslednejch obrázků v procentech. 1= bude to rozmazaný, ale malý soubory, 100 budou to ostrý ale velký soubory.

7) Pak už jen stačí kliknout na tlačítko Convert a sledovat jak se text převádí :-) Až všechno proběhne, tak program napíše že zkončil a ukončí se sám.

Doporučuju při běhu nemít spuštěný jiný aplikace a mít tenhle program v popředí. Ono to totiž típá obrázky toho textu a pokud by jste ho překryli, tak to může začít típat to čím to bude překrytý :( Ale lepší než drátem do oka.

8) Zbývá to jen nahrát do PSP do adresáře \psp\photo (případně dalšího podadresáře, pokud chcete mít víc uloženejch textů)

Tak snad to bude aspoň někomu třeba k něčemu dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kopu e-bookov nájdete na stránke palmbookz.tk musíte si ale vyžiadať emailom meno a heslo.

Na čítanie kníh môžete použiť aj môj prgram, ktorý momentálne zvláda utf-8, ale pracujem na podpore cp1250 aj s diakritikou. Formát súboru musí byť plain-text(číže klasické txt).

O tom programe som tu už vytvoril topic:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=8832

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahojte vsetci chcem sa opytat mal by ten software na psppdf fachcit aj na psp slmim soft. 4.01? Neviem nainstalovala som to podla navodu a otvara len jpg a na pdf pise corrupted data.

:psp:

zkus Ebooky z metujovi knihovny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu