Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wow


Pida SuXxX

Recommended Posts

Wowko na psp neni... ale videl jsem borce co udelal slusny HB co fungovalo, akorat 1-1,5 fps :-) Jinak jako wowko toho moc neni... dost slusny je Monster Hunter Freedom 2 ktery tedka drtim... Untold Legends se mi vubec nelibilo, a Dungeon Siege me jako DS fanouska naprosto zklamal...Jinak uz to neni tak podobny WoWku ale asi kazdy ti doporuci God of War....

OT: To je zajmavi jak je po celym svete strasne wowkaru... clovek proda account, koupi psp a doufa ze se wowka na vzdy zbavil a ono nic :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral sem taky WoW a na PSP sem nahradu nenasel chvili to byl ten Dungeon Siege ale ten ti spis nahradi Diablo ktery teda na PSP muzes hrat taky :D ale jinak Untold Legends ani nezkousej uplna kravina kazdopadne zkus Monster Hunter Freedom ikdyz tam neni moc volnosti musis plnit ty ukoly ale to urcite zvladnes pak ten Silverfall nevypada zle ale nebavil me holt WoW na drobnych konzolich konkurenta nenajde smula :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra podobna wowku v singlu? :D mala kravina :)

Pekne RPG na psp....

Dungeon Siege : Throne of Agony (video zde) (velice mě bavil 2x70lvl)

Silverfall (video zde 2:30ingame...) (teprv se chystam..takze nvm)

Untold Legends 1,2 (video tady a tady) (mě nechytl ani jeden díl teda)

Diablo PSX (video tu) (grafika shit ale je to klasika pro každýho rpgčkaře)

MonsterHunter (video tady) (masitá hra pro opravdový skillery :D :love:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu