Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

videa v psp


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Asi to tu každý ví, ale pro případ, že ne.. když konvertujete video v PSP Video 9 na AVC ať už constant nebo variable bitrate, tvoří vám to MAQ10001.MP4 soubory. Ty nepatří (spolu se stejnojmenným .THM souborem) do "100MNV01" ale do "101ANV01" adresáře v "MP_ROOT" v PSP.

V nastavení PSP Videa 9: u variable bitrate se bitrate nastavuje v rozmezí 1-31. 29-30-31 dělají malé soubory s obstojnou kvalitou (31=nejnižší bitrate), ještě s tím experimentuju, tak až zjistím nejvhodnější nastavení pro konvertování videa (malá velikost, dobrá kvalita), tak (sem) napíšu..

MAQ.... soubory neukazuje PSP jako MPEG-4 ale jako AAC (nebo AVC, nebo WC..? teď už nevím, musel bych se podívat)

hraju si s konverzí v Neru7, PSP Video9 a PSP Video Express. Kdyžtak napište svá vlastní nastavení - a proč zrovna je používáte. Dík

----

PS: tohleto platí pro firmware 2.50+, o starších nic nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi to tu každý ví, ale pro případ, že ne.. když konvertujete video v PSP Video 9 na AVC ať už constant nebo variable bitrate, tvoří vám to MAQ10001.M4V soubory. Ty nepatří (spolu se stejnojmenným .THM souborem) do "100MNV01" ale do "100ANV01" adresáře v "MP_ROOT" v PSP.

V nastavení PSP Videa 9: u variable bitrate se bitrate nastavuje v rozmezí 1-31. 29-30-31 dělají malé soubory s obstojnou kvalitou (31=nejnižší bitrate), ještě s tím experimentuju, tak až zjistím nejvhodnější nastavení pro konvertování videa (malá velikost, dobrá kvalita), tak (sem) napíšu..

MAQ.... soubory neukazuje PSP jako MPEG-4 ale jako AAC (nebo AVC, nebo WC..? teď už nevím, musel bych se podívat)

hraju si s konverzí v Neru7, PSP Video9 a PSP Video Express. Kdyžtak napište svá vlastní nastavení - a proč zrovna je používáte. Dík

----

PS: tohleto platí pro firmware 2.50+, o starších nic nevím

zajímavý....spousta nových věcí o kterých sem neměl šajn....ale já zustanu u psp video expressu a nebus si tim lámat hlavu :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypozoroval jsem proč. Ale pokud postupuji podle návodu a ihned nahraji video do PSP (zatím dva pokusy) tak to fungovalo. Pak jsem ho smazal (potřeboval jsem na kartu dát něco jiného) a najednou mi PSP píše žádné video. Přitom ještě před pár minutama fungoval ten samý soubor v pohodě???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

... pomož te mi někdo!!! fakt to nemohu do toho PSP dostat, nevím kde dělám chybu!!! řídím se Murphyho návodem a nic!!! stále mi to píše ať zkontroluju zadání názvu a cestu!!! pomozte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosííííííííííííííííííííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!

thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

normálně to připojím, vše je okej a i VIDEO9 PSP jej rozpozná, dám konvertovat třeba na plochu a když je to hotovo tak to prostě chci překopírovat do PSP: MS_ROOT - 100MNV01... a pak to napíše to, co jsem psal a shudbou je to samé!!! a i některé obrázky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
zkus to jeste pres ctecku ,jestli ti to nepojede ani tak ,tak je chyba mezi tvym pca kabelem

čtečku bohužel nemám, je fakt divný, že nějaký obrázky přenést jdou a některý ne. tu hudbu samozřejmě dávám do složky music. není tu někdo z HK, Olomouce, kdo s tím mám zkušenosti a může mi pomoci???

Murphy můžeš to tu ještě raz detailnějc popsat??? moc by mi to pomohlo!!! Myslím si, že je chyba někde v té konverci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

já teď teda konvertuju v PSP Video 9 na vlastní profil

AVC = FQ VBR, 320x240, Qscale 29 (celkem slušné video a malá velikost), 29,9fps, One pass, 250keyframe, 1:1 a audio 128kbps stereo 48000Hz (menší nejde nastavit) volume 100procent

jestli máte nějaké jiné nastavení protože se vám osvědčilo, tak napište

požadavky - menší velikost, větší kvalita ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Asi to tu každý ví, ale pro případ, že ne.. když konvertujete video v PSP Video 9 na AVC ať už constant nebo variable bitrate, tvoří vám to MAQ10001.MP4 soubory. Ty nepatří (spolu se stejnojmenným .THM souborem) do "100MNV01" ale do "101ANV01" adresáře v "MP_ROOT" v PSP.

V nastavení PSP Videa 9: u variable bitrate se bitrate nastavuje v rozmezí 1-31. 29-30-31 dělají malé soubory s obstojnou kvalitou (31=nejnižší bitrate), ještě s tím experimentuju, tak až zjistím nejvhodnější nastavení pro konvertování videa (malá velikost, dobrá kvalita), tak (sem) napíšu..

MAQ.... soubory neukazuje PSP jako MPEG-4 ale jako AAC (nebo AVC, nebo WC..? teď už nevím, musel bych se podívat)

Opravil jsem svůj předchozí příspěvek - takhle (viz. nahoře) to má být správně + když konvertuji video v PSP Video 9 na AVC VBR (29), vyjde jeden film na 250MB a v docela ještě slušné kvalitě. Jediné, co my pak na něm vadí je, jak se zobrazují tmavé scény (při špatném osvětlení), jinak nic, je to dobrý. Máte nějaké lepší - oblíbené nastavení pro konvertování filmů-videa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem presel na Nero7 - dekoduje do Mpeg-4 - vyborne> na 250kbps ma film cca neco pod 250MB a kvalita je skoro bezchybna - i tmave sceny nedelaji problem
jakou verzi nera máš? (to já jenom proto abych zbytečně nestahoval nějaký vořezaný začítečnický verze...)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

:-) mam Nero 7 Ultra edition, bezi mi na Win98SE a konvertuju v ni jak MP4ky - videa, tak MP4ky audia - video na 250kbps, audio na myslim VBR/stereo Transparent - 110-150kbps LC-AAC (ale to je pro PSP myslim az moc dobre nastaveni, klidne by slo pouzit nejake nizsi, usetrilo by se na velikosti souboru a kvalita by zustala skoro nezmenena - ve sluchatkach PSP urcite) Jeste cekam, ze PSP firmware X.X umozni prehravani HE-AAC, ale to taky muze a nemusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu