Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

videa v psp


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
Guest Anonymous
mě ty titulky jdou přidat do filmu v pohodě ale bez diakritiky! místo písmenek s háčkama nebo čárkama se zobrazujou nesmysly:/..co s tím? konvertoval jsem to přes toho českýho pocketa..

Mě se z pocketu zobrazujou normálně s diaktrikou,skus stáhnout jiný titulky,a nebo se koukni do těch svých(třeba v txt) jestli jí opravdu mají....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ukázku:

1

00:00:23,254 --> 00:00:27,930

Před dávnými časy,

v předaleké galaxii...

2

00:00:40,654 --> 00:00:44,203

Epizoda III

3

00:00:44,334 --> 00:00:47,167

POMSTA SITHŮ

4

00:00:49,854 --> 00:00:56,168

Válka! Hrabě Dooku, sithský lord,

svými útoky drtí Republiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ale mám další problém a to ten, že mi žádný video nejde plynule v PSP..všechny se tak trochu sekaj a to já nechci:) zkusil jsem nastavit kbps i na 400 a stejně to nejede plynule..napřiklad final fantasy kterej sem stáhnul přímo z netu v mp4 mi chodí v 600kbps perfektně..něco musí bejt někde špatně ale co? nic už na nastavování kromě audia nevidim..:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Urco!! Hlavne 5. radu
5 radu? Nemyslel si sezonu?Jasan ale najprv tam dam prve casti aby niektory chapali o co tam ide a kto je vobec BENDER a FRY.

No je 5. rad tak tu posledni myslim, kapito? Jinak na to nespechej, PSP je v servise. Jinak ty titulky mi taky u nekterych dilu blbli i na PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu