Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alan Wake


Lisien

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 298
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hmmmm mě hra teda moc dokonalá nepřišla, jako takhle: Grafika je skvělá bez pochyb, ale co se týče příběhu, tak nebyl až tak zajímavý, než se podle mě očekávalo v době, kdy se ještě hra vyráběla. Ale co mě nejvíc naštvalo bylo to, že jak se hraje hra, tak je všechno ve hře v podstatě stejné: stejné nepřítelé, les, který vypadá všude stejně... Nevím, thriller hry zbožňuju, tento jsem si moc neoblíbil... Můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě hra teda rozhodně nadchla, ale je to věc názoru, každý soudí hry podle jiných kritérií, pro někoho je důležitá grafika, pro někoho zase příběh ;). Co se týče toho konce, tak ten je spíš tak trochu zaměrně otevřenej, aby se dalo jakkoli navázat a není to podle mě věc angličtiny a ani v češtine by se asi špatně chápal. Já svou teorii mám (viz předchozí příspěvky) a nechám se překvapit, jak to nakonec bude, další díly snad tento konec trochu vysvětlí :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo :(...lidi zkuste tu hru dohrát!! Všichni z těch, co nedohráli a skončili kolem 3. epizody, tak hru potápí, ale většina z těch, co hru dohráli, ji berou jako jednu z nejlepších. Sám jsem hru dohrál 2x na dvě různé obtížnosti a také jsem se pokaždé zaseknul v průběhu 3. epizody a nechtělo se mi hrát dál, ale jakmile jsem se z toho dostal, tak mě hra chytla a pro mě je rozhodně nejlepší 5. kapitola. Od druhé půlky mi netvrďte, že je to stereotypní.

Přiznávám, že tu jednu zmiňovanou část to bylo celkem dost dokola a ani u konce jsem hru pořád neřadil mezi nejlepší, ale až teprve opravdu po dohrání, kdy mi vše cvaklo kam mělo a znal jsem celý příběh hry, který je excelentní, tak jsem si hru zamiloval. Momentálně ji mám dohranou na 100% i se všemi ajchy a společně se sérií Assassin's Creed je to nejlepší hra, jakou jsem hrál ;).

Nechci vás přesvědčovat o své pravdě, že hra musí být nejlepší, ale myslím, že alespoň půlka z těch, co to vzdali, změní názor po dohrání hry. Zkustě tomu věřit a hru dohrát do konce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je,že pro mě je ta hra neskutečně obtížná :D,nevím proč,ale pořád nemám náboje,zdá se mi,že zrovna v těch chvílích bez nábojů na mě naběhne nejvíc nepřátel.Umí Alan nějak utočit i bez zbraní?Bash nebo tak podobně?jsem ve čtvrté epizodě,zrovna mi týpek v červené bundě otevírá branku a nabíhají na mě tři silnější nepřátelé+asi 5 slabších,jsem v koncích,samozřejmě bez munice :D...díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez zbraně Alan opravdu útočit neumí. Co se týká munice, tak i na Nightmare je celkem snadné nenechat ani jeden náboj na zmar a trefit každou kulkou svůj cíl. Nepřátelé nejsou až tak rychlí a dá se je v klidu trefovat, není potřeba nikam spěchat. Sám jsem měl na Nightmare celkem dost nábojů navíc.

Jedna rada, co mě napadá by byla ta, že ve hře je několik oblastí, kde se nepřátelé objevují stále dokola, je tedy potřeba tuto oblast proběhnout, popřípadě zastřelit jen ty, u kterých to jinak nejde. Pokud tedy v blízkosti uvidíš Safe Heaven nebo něco podobného, kde by ses mohl nepřátel zbavit bez vystřelení, zkus se tam dostat a útokům nepřátel se pouze vyhýbat (LB) nebo je zpomalovat osvětlením a doběhnout na cílené místo. Možná zde bude kámen úrazu, snad ti to pomůže ;). Jiná rada mě už nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu