Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alan Wake


Lisien

Recommended Posts

Hraju asi 2 hodiny,příběh,grafika,ovládání...super,ale trošku se bojím stereotypnosti,zatím jsem jenom chodil lesem(kromě pasáží např. když jste u policie),kde na mě asi každých 5 minut vyskočí nějaký ten nakažený,nebo co to je.Dojdete na místo,tam něco uděláte a zas jenom jdete dlouhou trasu lesem.Doufám teda,že se to časem změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 298
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi chci se zeptat. Je pro pochopení příběhu nutná znalost PERFEKTNÍ angličtiny?? Já jako základy a něco umím, ale že bych normálně rozuměl celým dlouhým textům nebo tak, to zas ne :), proto se ptám :), abych o něco výraznějšího nepřišel :) Nevyšel třeba nějakej serál, kterej vám to trochu osvětlí??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Touhle dobou už zřejmě o Alanovi ledasco víte. Minimálně byste měli mít nakoukaných šest epizod hraného prequel-seriálu Bright Falls, které udělají velkou radost každému fanouškovi Twin Peaks od Davida Lynche. citace s Eurogameru ... Jinak jestli umíš alespoň základy tak bys tomu měl alespoň trochu rozumět ..AW je stejný jako HR a klade důraz na příběh a je to stejný jako by si se díval na horor a měl u televize vypnutý zvuk ...Jinak by se měla objevit v obchodech verze multilanguage a ta by měla mít v sobě deset jazykových stop včetně polských titulku a to je podebný jako Čj jenom ma přesmyčky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou zapnout titulky, což je fajn, protože angličtina je zde důležitá. Dá se to jistě dohrát i bez ní, ale je to poloviční zážitek, protože pak jenom běháte, vraždíte a nevíte, co a proč se kolem vás děje.

asi jako u vsech her ktery jsou v ENG... pro lidi co anglinu neumej ze jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já třeba umím anglicky obstojně a přesto mám titulky zapnuté, protože chci rozumět úplně všemu, ne jenom pochopit význam věty. Třeba u Ballad of Gay Tony jsem hltal každé slovo, a pokud jsem narazil na výraz, který jsem neznal, tak jsem to pauznul a našel ve slovníku, protože tam to stálo fakt za to... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazwor: Tahle hra stojí za origo taky jdu do něj :) Tahle hra si to vážně zaslouží a remendy si zase zaslouží svůj plat

Taky jsem chtěl vývojaře podpořit :). OK, předobjednám to, stejně jsem si uvědomil, že mě vyjde limitovaná edice na asi 700 Kč, protože mám slevu :D, což je víc než dobrá cena ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Touhle dobou už zřejmě o Alanovi ledasco víte. Minimálně byste měli mít nakoukaných šest epizod hraného prequel-seriálu Bright Falls, které udělají velkou radost každému fanouškovi Twin Peaks od Davida Lynche. citace s Eurogameru ... Jinak jestli umíš alespoň základy tak bys tomu měl alespoň trochu rozumět ..AW je stejný jako HR a klade důraz na příběh a je to stejný jako by si se díval na horor a měl u televize vypnutý zvuk ...Jinak by se měla objevit v obchodech verze multilanguage a ta by měla mít v sobě deset jazykových stop včetně polských titulku a to je podebný jako Čj jenom ma přesmyčky :D

Ahoj, díval jsem se na ty prequely...super, to je dobrý námět na seriál (o: ale našel jsem jen 1, 2 a 3 díl. Psal si že je jich šest. Na oficiálních stránkách jsou jen 2 díly. Na youtube 3 díly. Můžež napsat linky na zbylé 3 díly?

díky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem v třetí epizodě, a nemůžu se zbavit dojmu, že je to stereotyptní bludička v lese, co svití a střílí po stínovejch mužících, takový stereotyp jsem nečekal, ... Už ať vyjde Red Dead Redemption...

Přesně,myslel jsem,že se to třeba časem změní,ale kromě části,kdy jedete autem,je to pořád to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toms: Já jim rozumím a přesto mě to nijak extrémně zatím nechytlo... Jsem myslím taky ve třetí kapitole, ale stále mi to nepřijde jako nic extra. Ano, nadprůměrná hra, rozhodně, ale geniální ne. Škoda, kdyby tam zakomponovali více těch můr... Takhle mi to přijde jako kopírka Alone in the dark

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on hlavní tahák té hry je příběh(který je založen na středně těžké angličtině), přece jenom celou epizodu jenom nepobíháš po lese, ale jsou tam i ty pasáže ve dne a pokud ho nechápeš nebo nerozumíš dialogům tak chápu že to tě to nebaví.

Anglicky umím celkem dobře,takže rozumím.Ano příběh AW je hodně dobrý,ale to není vše chci taky nějakou dobrou hratelnost.Jo jsou tam sice pasáže ve dne,ale v těch většinou jenom někam dojdeš,nebo s někým mluvíš a už je zase tma a jdeš lesem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu