Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alan Wake


Lisien

Recommended Posts

Je to paráda..co si budem povídat :) já už ji mam dohranou a jedu to znovu na hard. Nejlepší je jak ty mrzáci hrozně rychle nadbíhávaj,objeví se před tebou tři ale za chvíli máš jednoho nebo dva za prdelí někde mezi stromkama :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 298
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak dneska mi došla Limitovaná edice Alana Wakea. A musím říct že bylo zbytečné si to předobjednávat,protože knížka je v angličtině vlastně všechno je v AJ jenom manuál CZ. Takže kdyby ještě někdo uvažoval o koupi tak je rozhodně lepší koupit samotnou hru. Za zmínku stojí Soundtrack který se mě osobně líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jestli uz nekdo udelal titulky na ten tridilnej serial co natocili?

Skoro bych rekl, ze ne (po rychlem prelitnuti internetu). Osobne bych je rad udelal, ale za tdyen maturujii, takze se ted jeste snazim narvat neco o hlavy. Pokud do te doby nebudou (mozna uz jsou), tak bych se do toho velmi rad pustil ( otazka je, jestli by melk v tu chvili jeste nekdo zajem :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi dnes hra dorazila z Xzone a já jsem teda s limitkou nadmíru spokojen, líbí se mi to zapasování všeho do té jakoby knížky. Samotná knížka s příběhem je sice v AJ, ale co jsem kousek četl, tak vypadá zajímavě, mno uvidíme ;)...každopádně ta angličtina se dá přeložit, aspoň potrénuju :). Kdyby měl náhodou někdo zájem, tak můžu hodit foto limitky ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, ze je Bright Falls Mnohem textove chudsi nez jsem myslel a proto jsem prelozil prvni episodu (i kdyz byla tam jedna zaludnost, tak jsem to snad prelozil ne uplne spatne), ovsem problem je jaky bude vystup, nikde na internetu se mi nedari stahnout video, asi budu muset stahnout z youtube pomoci nejakeho programu :(

EDIT: Nedaří se mi nahrát video na youtube, proto si můžete stáhnout zde nezaheslovaný soubor obsahující jak titulky, tak video přímo z youtube (v nic moc kvalitě), ale lze si jen otevřít textový soubor k videu v HD ;). Snad se vám to bude líbit. (Už jenom kvůli tomu, že jsem se kvůli tomu nemohl učit o dějinách komunismu a rozbil si zcela nové koss porty pro :( )

http://www.edisk.cz/stahni/23178/BFE1.rar_14.64MB.html

Berte to jen jako závdavek, Bright Falls je skvělé a proto rád dopřelož´m zbytek. Asi jsem v něm našel to, co jsem marně hledal v Twin Peaks. Těšim se, až si v klidu po maturitě zahruju Alan Waka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dojeto .... na hard ... některé části hry mi dali celkem zabrat ... ale nic co by nešlo překonat na 5pokus :D jinak konec jsem taky moc nepochopil je to take zmatené asi si najdu na netu jak to přesně bylo ... mám pár teorii jak to skončilo (:()

jde se na nejtěžší :)

EDIT: tak jsem něco našel -> bacha spoiler! doporučuji přečíst až po dohrání!

jinak to remedy dost posralo měli držet hubu idioti, fakt nečíst před dohráním ... ani otevírat ... pokud nechete být fakt dost zklamaní ... pokazilo by vám to hraní ... jinak i na konci pokud si budete všímat detailů se to dá poznat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně se mi podařilo dostat video na youtube.

První Epizoda Bright Falls v češtině

-nenechte se zmást kostkovaný začátkem, počítač si s tim jen trochu pohrál ;)

kdyžtak to zkus ještě nějake doladit a pokud bych chtěl nahodím hardsub i do HD videa (720p) mám to v pc od mechinima

ještě doporučuji kouknout na německé titulky nebo polské a porovnat to ... aby ten překlad byl co nejpřesnější ... trošku jsem na tu překlady koukal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyžtak to zkus ještě nějake doladit a pokud bych chtěl nahodím hardsub i do HD videa (720p) mám to v pc od mechinima

ještě doporučuji kouknout na německé titulky nebo polské a porovnat to ... aby ten překlad byl co nejpřesnější ... trošku jsem na tu překlady koukal :)

Ńa upravy bude čas až za týden, jinak s řekladem jsem spokojen jedina podivna věta je přeložení its not gonna by anyone left, jinak bych rekl, ze neni cemu sedivit, ale jestli ses divil i necemu jinemu, rad si vyslechnu tvoji kritiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ńa upravy bude čas až za týden, jinak s řekladem jsem spokojen jedina podivna věta je přeložení its not gonna by anyone left, jinak bych rekl, ze neni cemu sedivit, ale jestli ses divil i necemu jinemu, rad si vyslechnu tvoji kritiku.

no já přesně nevím jak to je, jen překlad z němčiny byl uplně jinej než z polštiny, třeba v tom překladu do CZ "jste vymírající druh" je z polštiny "je to umírající umění" nebo tak nějak :) ale význam to má podobnýakorát u jednoho je řeč u autora a u druhýho u toho umění od autora

jinak u toho "its not gonna by anyone left" vůbec nevím ... nic smysluplné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já přesně nevím jak to je, jen překlad z němčiny byl uplně jinej než z polštiny, třeba v tom překladu do CZ "jste vymírající druh" je z polštiny "je to umírající umění" nebo tak nějak :) ale význam to má podobnýakorát u jednoho je řeč u autora a u druhýho u toho umění od autora

jinak u toho "its not gonna by anyone left" vůbec nevím ... nic smysluplné

Yore dying breed jsem snad prelozil v pohode, pokud vim tak v polstine je to ze jsou na vymreni, ale predchazi tomu prave ona zahadna veta its not gonna be anyone left, jejiz vyznam je tezke prelozit, kdyz nevis o cem je rec :(

Kazdopadne diky za radu s machinmou, vubec me nenapadlo to stahovat z jejich stranky, ale prekvaipeve to jde, takze ve stredu uploadnu v 720 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ńa upravy bude čas až za týden, jinak s řekladem jsem spokojen jedina podivna věta je přeložení its not gonna by anyone left, jinak bych rekl, ze neni cemu sedivit, ale jestli ses divil i necemu jinemu, rad si vyslechnu tvoji kritiku.

ahoj,

mám v práci kolegy z UK a říkájí, že "its not gonna by anyone left" se dá vyložit jako :

"neodejdou" nebo "nikdy nezmizí...."

Tak nevim (o:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem právě dokoukal Bright Falls a musím říct, že je to parádá. Z celého seriálu na mě dýchá skvělá atmosféra. Bál jsem se, že se to nepodaří vypointovat, ale nesatlo se tak, závěr byl úžasný. Přesně takov´seriál v dnešní seriálovétvorbě chybí. Doufám, že si toho někdo všimne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu