Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto ultimate ninja herose...


Senpu

Recommended Posts

nazdar potreboval bych nejakou radu na tuto skvelou hru a jeste lepsi anime :) Poradil by mi nekdo skusenej v tehle hre jak treba udelat s narutem rasengan atd..? umim jenom kdyz je max chakra a zmacknu trojuhelik a pak kolecko to je vse(moc dlouho tu hru nemam ale fakt potrebuju pomoct) Dekuju :) (pts neminou i kdyz sem na mizine:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz chces vedet jaky dou comba a tak tak pri zapase dej pausu a combo list nebo jak se to v tyhle hre jmenuje...ja uz bych ji radsi nehral,pac sem ji hral stylem ze sem mackal vsechno jak blazen-teda jako kolecko plus defense :lol: a vubec me neboleli prsty:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tam chceš rasengan tak si stáhni toho novýho naruta v japonštině, proto že ten co výde příští měsíc bude stejnej akorát v AJ

TO uz je v JP?? a je tolepsi nez ten Ultimate ninja heroes 1 ?? pls kde tam najdu teda to infrastrcutre teda -..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohral jsem ji petkrat serial temer dokoukanej (pocitam i shipuden) udelal jsem recenzy na NARUTA do časopisu PG a vím že resengan umí jen Ero senin jinak základní comba je stik sipky dolu co nahoru a pak nahodne mackat x o čtverecek trojuhelnik

Citas aj mangu ? Shippuuden som videl vsetko co zatial vyslo , naruta tiez po 220 diel a mangy som precital 399 dielov kedze viac zatial (vychadza kazdy stvrtok) neni :D :dozey: Som naruto-fil :) Inac poznam miesto kde predavaju shurikeny a par ich uz mam. Pre podrobnosti keby si chcel - PM .

K hre : pozeral som obrazky na ign. Grafika na chlp rovnaka ako NUNH 1 a tiez to bude stylom boj boj boj co mne moc nevyhovuje :) preto som aj kupil PS2 kde su viac RPGckove prvky v niektorych naruto hrach ( a ze ich je na PS2 vela :) ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak som to presiel.Inak mozte mi povedat,ktore hry s Narutom zatial vysli?Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2: The Phantom Fortress vyjde 24.6. 2008 a chcel by som si do tej doby daco nove s Narutom zahrat.Inak neviete,ci sa planuje Naruto nie ako bojovka,ale na styl GTA(behas po Konohe,plnis misie,...)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze na PS2.
neni vůbec pravda,na xbox 360 taky (a je to jedna z best naruto her co jsem hrál) a na dsku jsem taky viděl nějaký rpg
Ja mam tu novu japonsku veryiu v predstihu yachvilu ju upnem na RS a na MU A CZshare
no v předstihu...ona je venku 2 roky takže je to docela dost velkej předstih :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu