Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mrtve PSP


James_p

Otázka

Zdar lidi,dneska mi prislo PSP,ktere jsem kupoval s tim,ze je na nahradni dily.I kdyz v nadeji,ze se mi ho podari ozivit,protoze prodejce tvrdil,ze jde o brick...Kdyz zkusim PSP zapnout s normalni baterkou,problikne dioda power,to je vsecko(tohle by nasvedcovalo bricku).Zkusil sem teda udelas MMS a PB.Vlozim MMS,vlozim PB,rozsviti se power dioda a hned zhasne(u zdravyho psp vas to hodi do XMB). Kdyz vlozim MMS,podrzim L tlacitko,ktery je nastaveny na boot a vlozim PB,tak se rozsviti power dioda a sviti asi pul minuty a pak zhasne.Pri zadnym z pokusu ani jednou neblikne kontrolka memory sticku a ani jednou neproblikne displej. Kdyz vlozim PB bez MMS,kontrolka power sviti opet onu pulminutu.Takze dotaz na vas kuciiiiii...zkrat?nejakej uber brick?nebo treba jenom spatna ctecka MS v PSPcku?spatnej displej?kdyby nekoho napadlo co s tim,tak bych byl hodne vdecnej,jinak za chvili v sekci bazar pribyde inzerat s nahradnima dilama:(

EDIT:je to FAT

EDIT2:MMS mi na mym druhym PSP funguje fpoho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zrejme máš FULLBRICK;) takže pokud máš PSP slim a nemáš zálohu NAND tak jsi v *** (náhradní díly) jinak u FATka jde použít záloha od někoho jiného myslím:);)

EDIT:zkus jeste znova udelat MMS;)

doufam ze radim spravne:D;)...kdyztak pockej na nekoho zkusenejsiho (Anonymous,Tekken90...) :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pisu,ze je to fat...

Kdyz vlozim kartu a pak PB a nezmacknu L,tak power jen blikne,kdyz vlozim jenom PB bez karty,tak power sviti.takze kartu to asi taky rozpozna...omg ja se z toho po...

Pokrok,udelal sem to na jinou kartu a jinym releasem...ted to dam do toho spatnyho PSP,rozsviti se power,wifi a MS,ale tak po 10s to vsecko zhasne.kdyz to zkusim na zdravym psp,tak se to taky takhle rozsviti,ale po chvili zacne MS blikat a objevi se menu

no other idea guys?:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu