Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry se v menu nezobrazí...


Ghost1

Otázka

Zdravím všechny...potřeboval bych poradit ohledně ISO her. Mám PSP Slim s CFW 3.90 M33 a když nahraju do složky ISO na kartu nějakou CSO nebo ISO hru tak ji to pak v PSP nenajde. Ve složce games se vůbec nezobrazí :cry:. Kartu mám naformátovanou jak v PSPčku tak na počítači a ty hry by taky měli být v pořádku.....neví někdo čím by to mohlo být ? Předem Díky za rady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ja mam fake pomuze ti kdyz vyndas a na chvilu kartunechas venku pak zasunes a chvilku pockas nez se ti to nacte...pokud to nepude zkus opakovat objevuje se ti tam zezacatku 0Kb ne? nebo aspon me to tak dela ze Free Space:0Kb pak tam naskoci ta co tam fakt mas a pak to de nebo taky reset PSP pomuze...jinak kdyz se ti hra sekne tak taky videl a zadelej....ja to pouzivam furt lepsi nez kdyz musim vypnout hru zapnout hru :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ta moje karta má 4 Gb a zjistil sem že když nahraju hry který mají do 2 Gb tak to jede, ale když jen o pár mega přeskočím tu hranici tak už se menu při načítání her sekne, nebo napíše že jsou data nečitelná a že mám provést formát...fakt nevim co s tím mám dělat:cry:

Jo a to 0 Mb se mi tam skutečně několikrát objevilo......

Nevíte někdo jak můžu kartu převést z FAT32 na FAT16 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ta moje karta má 4 Gb a zjistil sem že když nahraju hry který mají do 2 Gb tak to jede, ale když jen o pár mega přeskočím tu hranici tak už se menu při načítání her sekne, nebo napíše že jsou data nečitelná a že mám provést formát...fakt nevim co s tím mám dělat:cry:

Jo a to 0 Mb se mi tam skutečně několikrát objevilo......

Nevíte někdo jak můžu kartu převést z FAT32 na FAT16 ?

Pokud nemuzes nahravat nad 2GB, tak to znamena, ze jsi majitelem silne fake karty.. Tzn. skutecna velikost je 2GB, ale vyrobce (ten co ji padelal) - ji SW upravil, aby zobrazovala ze ma 4GB (ale nema, jen se tak tvari)..

z FAT32 na FAT16 ji prevedes formatem ve windowsu.. kliknes pravym v tento pocitac na tu kartu a vyberes naformatovat a vyberes si to tam.. Ale jelikoz je to fake, je mozne, e pc bude mit problemy i s tim formatem..

EDIT: s tim, ze by jsi ji mohl vyuzivat na vice nez 2GB, se samozrejme ihned rozluc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale mně se na tu kartu vejde víc jak dvě giga....jen je nemůžu otevřív v PSP

a na pocitaci to muzes otevrit? (to co uz je pres 2GB) Pochybuji..

Presne to co jsi popsal - presne tak se projevuje fake.. Nevidim duvod, proc by normalni karta mela nejakou hranici 2GB :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem právě udělal poslední pokus. Dal sem na kartu přesně 2 Gb a všechno jelo.....pak sem nahrál dalších 60 mb písniček do složky MUSIC a když sem odpojil PSP z USB a chtěl vstoupit do menu GAME tak se to neotevřelo.....zkusil jsem otevřít MUSIC a taky to nešlo......když jsem pak znovu připojil mašinu k USB tak to v počítači hlásilo disk nenalezen....

Nakonec jsem USB zase odpojil, vytáhl kartu a když sem ji vrátil tak to napsalo že karta nemohla být načtena a že ji mám v PSP naformátovat. Nezbylo mi tedy než to udělat.......v pondělí ji půjdu vrátit a zkusím si od nich vzít jinou a pokud ani ta nepůjde, koupím dvě dvougigovky....a nebo se poohlídnu jinde....

Každopádně díky všem za rady a dobrou noc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak sem právě udělal poslední pokus. Dal sem na kartu přesně 2 Gb a všechno jelo.....pak sem nahrál dalších 60 mb písniček do složky MUSIC a když sem odpojil PSP z USB a chtěl vstoupit do menu GAME tak se to neotevřelo.....zkusil jsem otevřít MUSIC a taky to nešlo......když jsem pak znovu připojil mašinu k USB tak to v počítači hlásilo disk nenalezen....

Nakonec jsem USB zase odpojil, vytáhl kartu a když sem ji vrátil tak to napsalo že karta nemohla být načtena a že ji mám v PSP naformátovat. Nezbylo mi tedy než to udělat.......v pondělí ji půjdu vrátit a zkusím si od nich vzít jinou a pokud ani ta nepůjde, koupím dvě dvougigovky....a nebo se poohlídnu jinde....

Každopádně díky všem za rady a dobrou noc.....

samozrejme se poohldini jinde! Tohle vypada na celou varku fake karet - tezko se jim tam primotala jedna!

Fake znamena padelek! To znamena, ze vetsinou, vyrobci padelku maji nejake zkusenosti a nevyrabi az-takove-smejdy a lisi se jen a pouze rychlosti.. Ale kdyz na vyrobe toho padelku chteji opravdu usetrit, tak "podelaji" i jine veci.. Nikdy nemuzes vedet co vsechno bude u napodobeniny jinak od originalu, je to proste padelek, podvod, fals.. Neni zadny pravidlo ze bude "jen" pomalejsi.. Ber to na vedomi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu