Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozebrane psp


Wojtik

Otázka

Recommended Posts

  • 0

takze ty tlacitka sou uplne v hajzlu!!! Jedno ma ten naparenej kov uplne vyzhavenej a prerusenej dratek!!! Na stopro sou to ty tlacitka!!! Tet mi us jenom nefunguje home... Nemate negdo neake rozbite psp doma??? Bych koupil ty tlacitka bo 350 se mi za to fakt nechce davat... Jo a jak sem ho utopil??? Chlapci tak rychle sem v hajzlu ruku este nemel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
byl sem v kotelne na hajzlu.... splachuju otocim se natahuju gate a ftom vykluzuje psp s kapsy mee bundy a pydaaa primo do víííru toho silneho splachnuti onoho hajzlu...

ooo jak zvucny popis tohoto neobycejneho incidentu ... ja by se spis bal ze by mi hodne dlouho smrdel a nemohl bych sveho milacka brat do spolecnosti mezi lidi :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty voe a to PSP ti prezilo bez oxidace??tak se ti asi brzo posere..uprimnou soustrast ale tohle je vazne vtipny takhle me neco dlouho nepobavilo naposledy dneska ve skole :D ty voe to je fakt moc :D:D PSP na hajzl beru ale davam si na nej sakra bacha..ikdyz jednou jsem mel taky namale.. :oops:ale ses dobrej ze se tomu jeste smejes ja nevim co bych delal ybch se posral..by bylo 8hadru v prdeli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu