Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi router novy


zozy

Otázka

Budu kupovat router je to tady tenhle http://gameshop.cz/router-sweex-lan-wireless-ap-router-802.11g-bezdratovy-+-usb-wifi-adapter_d9761

myslite ze bude s psp spolupracovat a fungovat bezchybne?A jeste jeden dotaz bude mozne ho propojit s pc a psp zaroven?co potrebuju k tomu aby moje pc ten wifi signal prijimalo?diky vsem za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no ta hnusna cerna krabice-to je router-ten pichnes do compu s modemem a nastavis ho a pak ti bude vysilat a pripojis se na nej s PSP...pisou tam ze k tomu bude i manual takze se to snad dozvis v nem ;)(jak to nastavit) ale jinak by to nemel bejt problem to nastavit....a jestli chces pripojit PC bez netu na tenhle router tak jenom pichnes ten usb adapter co ms k tomu do compa/notebooku a pripojis se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ta hnusna cerna krabice-to je router-ten pichnes do compu s modemem a nastavis ho a pak ti bude vysilat a pripojis se na nej s PSP...pisou tam ze k tomu bude i manual takze se to snad dozvis v nem ;)(jak to nastavit) ale jinak by to nemel bejt problem to nastavit....a jestli chces pripojit PC bez netu na tenhle router tak jenom pichnes ten usb adapter co ms k tomu do compa/notebooku a pripojis se.

aha takze jsem si vybral dobre?:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no za toho litra,celkem to ujde a ta antena vypada ze je RSMA takze by sis kdyztak klido moh koupit za 300 lepsi,ktera je akorat.Ale necekej ze to zapojis do PCa jeeee vono to funguje,budes si s tim muset trochu pohrat,ale neni to nic tezkyho.(hlavne sem nepis"a navod jak to sprovoznit mas?"-je u toho manual takze to snad das...) Ale jinak to co to umi,to se mi zda hodne dobry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu